Chtěla bych být více komunikativní...

Neřekla bych,že jsem stydlivá..to ne,ale nevím o čem se bavit...poradíte mi někdo jak být komunikativnější a s vlastním názorem?...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poradím jen jediné. Nemysli na to,co si o tobě budou lidi myslet a prostě buď sama sebou. Pokud tvůj názor někdo neusdílí nebo neunese,jeho problém a nestojí ti ani za zamyšlení!!!

Poradit,jak mít vlastní názor nejde,protože ten prostě máš,nejsi kojenec (i ten ho částečně má i když jen na papání,plínku atd.),jen se ho bojíš říct nahlas.Ale toho se neboj a za svym názorem si stůj.Neznamená to ale,že ho nemůžeš změnit a když uznáš,že jsi řekla blbinu,tak to potom přiznej a je to :-) O nic nejde,jen se nebát a to mi věř,že neni čeho. Ty nejsi míň,než kdokoli jiný ve tvém okolí na této planetě! Všichni spíme v leže,jíme a chodíme na záchod!! :-) Všichni jsme stejní,jen v jiném "kabátě" :-)
Hodně štěstí a hlavu vzhůru,to dělá taky v otázce sebevědomí strašně moc :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud toužíš být více komunikativnější v průmyslovém prostředí, např. u linky, větší komunikativnost nedoporučuji. Kolegyně tě roznesou na kopytech. Co je to vlastní názor? V jaké situaci? Jestli v práci, soustřed' se na budoucí úkoly, napiš co chybí, co doplnit a zjistíš že ostatní tvůj názor akceptují.
Pokud se to týká přátelství, nemusíš být "bavička". Někteří lidé tě stejně nepustí ke slovu. Já jsem " vděčný posluchač" a nelituji toho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.