donna*lee

Chtěla bych být více komunikativní…

Neřekla bych,že jsem stydlivá..to ne,ale nevím o čem se bavit…poradíte mi někdo jak být komunikativnější a s vlastním názorem?…

Nejlepší odpověď
MARTI-V

Poradím jen jediné. Nemysli na to,co si o tobě budou lidi myslet a prostě buď sama sebou. Pokud tvůj názor někdo neusdílí nebo neunese,jeho problém a nestojí ti ani za zamyšlení!!!

Poradit,jak mít vlastní názor nejde,protože ten prostě máš,nejsi kojenec (i ten ho částečně má i když jen na papání,plínku atd.),jen se ho bojíš říct nahlas.Ale toho se neboj a za svym názorem si stůj.Neznamená to ale,že ho nemůžeš změnit a když uznáš,že jsi řekla blbinu,tak to potom přiznej a je to 🙂 O nic nejde,jen se nebát a to mi věř,že neni čeho. Ty nejsi míň,než kdokoli jiný ve tvém okolí na této planetě! Všichni spíme v leže,jíme a chodíme na záchod!! 🙂 Všichni jsme stejní,jen v jiném „kabátě“ 🙂
Hodně štěstí a hlavu vzhůru,to dělá taky v otázce sebevědomí strašně moc 🙂

Další odpovědi
fortin

Pokud toužíš být více komunikativnější v průmyslovém prostředí, např. u linky, větší komunikativnost nedoporučuji. Kolegyně tě roznesou na kopytech. Co je to vlastní názor? V jaké situaci? Jestli v práci, soustřed' se na budoucí úkoly, napiš co chybí, co doplnit a zjistíš že ostatní tvůj názor akceptují.
Pokud se to týká přátelství, nemusíš být „bavička“. Někteří lidé tě stejně nepustí ke slovu. Já jsem " vděčný posluchač" a nelituji toho.