Weroniq

Proč mužské pohlaví nekomunikuje, pokud se mu nepokládají otázky?

situace je asi taková – dokud se kladou otázky jak se máš? co děláš? co budeš dělat? co si myslíš o.. ? atd. tak kluci/muži odpovídají, mám na mysli komunikaci přes internet (icq, skype) a jakmile zpráva nekončí otazníkem, odpověď se nekoná a nebo za hodně dlouho – proč jsou tak málo komunikativní? u holek/žen se to nestává, hned nadhazují další témata a otázky.. jde mi o to, aby rozhovor nebyl stále jen ahoj! jak se máš? co děláš? a konec rozhovoru :(

Nejlepší odpověď
www

Mužská logika: psaná otázka bez otazníku přece není otázkou, ale jen nevýznamným plkem 😁 Proč mám tedy odpovídat, když se nikdo neptá, ale jen, třeba „roztomile žvatlá“ ?? 😁
Smiř se s tím, asi to lepší nebude, přemýšlíme trochu jinak.

Další odpovědi
chudst

Nekladl bych to jen na muze. Nekdo na povidani proste neni a musite to z nej pacit. Presne to, co jste popsala delam sam, kdyz se nechci moc vybavovat. Proste kdyztak odpovim na otazku a koncim, nijak moc se nerozepisuji, nebo to ukoncim primo. Kdyz se chci s nekym bavit, tak se bavim. Totez je stejne u holek. A obcas nevis, co rict. Je to normalni, s nekym si do noty padnes, s nekym ne – a o cem bys chtela porad povidat.
Doplňuji:
berušinka: rikalas, ze se ti ta stara nelibi, tak jsem ji na tvoji zadost a na zadost -iv- zmenil :)

Berušinka

Souhlasím s uživatelem chudst – je to na samotném člověku, nezáleží na pohlaví. Mnohdy bývají muži ukecanější než ženy.
Třeba si s dotyčným nemáš co říct, pokud máš přes stovku přátel, tak si s každým stejně nepopovídáš. Nech si jen ty, které opravdu znáš a pojí vás společné zájmy.

chudst?! – ty máš zase novou profilovku – to je hrozný =D

venkovan

Ten báječný mužský svět je pro mnohé lidi k nepochopení. A nikdy ho nepochopí.
To samé lze říci o baječném světě žen.
Myslím, že podstatně lidstvu přínosnější problém k řešení než zda muži komunikují či ne může být jestli osa Zeměkoule je uložena v ložiskách jehlových či jen v kluzném pouzdru

quentos

Je to přirozené, ženy totiž mají větší tzv. řečové centrum v mozku. Takže s tím nic nenaděláte.

led

Slušný muž, predsa mlčky počúva, čo mu žena hovorí.
Prehovorí až v pauze, keď sa žena nadýchne, alebo keď skončí monológ. Predsa ju nebude prerušovať nepodstatnými zvukmi 🙂

Rocker

Někdy si třeba píšu s více lidmi současně,pak chvíli trvá,než jednomu odepíšu,když mezitím odpovídám tomu druhému.Nebo se při dopisování dívám na televizi,nebo jsem ještě na jiných stránkách.