Pokročilý

Proč mužské pohlaví nekomunikuje, pokud se mu nepokládají otázky?

situace je asi taková - dokud se kladou otázky jak se máš? co děláš? co budeš dělat? co si myslíš o.. ? atd. tak kluci/muži odpovídají, mám na mysli komunikaci přes internet (icq, skype) a jakmile zpráva nekončí otazníkem, odpověď se nekoná a nebo za hodně dlouho - proč jsou tak málo komunikativní? u holek/žen se to nestává, hned nadhazují další témata a otázky.. jde mi o to, aby rozhovor nebyl stále jen ahoj! jak se máš? co děláš? a konec rozhovoru :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mužská logika: psaná otázka bez otazníku přece není otázkou, ale jen nevýznamným plkem :-D Proč mám tedy odpovídat, když se nikdo neptá, ale jen, třeba "roztomile žvatlá" ?? :-D
Smiř se s tím, asi to lepší nebude, přemýšlíme trochu jinak.

Další odpovědi:

Zlatý

Nekladl bych to jen na muze. Nekdo na povidani proste neni a musite to z nej pacit. Presne to, co jste popsala delam sam, kdyz se nechci moc vybavovat. Proste kdyztak odpovim na otazku a koncim, nijak moc se nerozepisuji, nebo to ukoncim primo. Kdyz se chci s nekym bavit, tak se bavim. Totez je stejne u holek. A obcas nevis, co rict. Je to normalni, s nekym si do noty padnes, s nekym ne - a o cem bys chtela porad povidat.
Doplňuji:
berušinka: rikalas, ze se ti ta stara nelibi, tak jsem ji na tvoji zadost a na zadost -iv- zmenil :)

Stříbrný

Souhlasím s uživatelem chudst - je to na samotném člověku, nezáleží na pohlaví. Mnohdy bývají muži ukecanější než ženy.
Třeba si s dotyčným nemáš co říct, pokud máš přes stovku přátel, tak si s každým stejně nepopovídáš. Nech si jen ty, které opravdu znáš a pojí vás společné zájmy.

chudst?! - ty máš zase novou profilovku - to je hrozný =D

Zlatý

Ten báječný mužský svět je pro mnohé lidi k nepochopení. A nikdy ho nepochopí.
To samé lze říci o baječném světě žen.
Myslím, že podstatně lidstvu přínosnější problém k řešení než zda muži komunikují či ne může být jestli osa Zeměkoule je uložena v ložiskách jehlových či jen v kluzném pouzdru

Zlatý

Je to přirozené, ženy totiž mají větší tzv. řečové centrum v mozku. Takže s tím nic nenaděláte.

Zlatý

Slušný muž, predsa mlčky počúva, čo mu žena hovorí.
Prehovorí až v pauze, keď sa žena nadýchne, alebo keď skončí monológ. Predsa ju nebude prerušovať nepodstatnými zvukmi :-)

Stříbrný

Někdy si třeba píšu s více lidmi současně,pak chvíli trvá,než jednomu odepíšu,když mezitím odpovídám tomu druhému.Nebo se při dopisování dívám na televizi,nebo jsem ještě na jiných stránkách.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.