comedian

Chtel bych se zeptat na mobil HTC Wildfire S…

Muze mi nekdo poradit kdo ho uz ma a rict mi svuj dojem jestli je tento mobil dobry?jestli vas v necem nezklamal? zkusil sem si ho na prodejne a celkem mi prisel bez vady, ale kdo taky pozna vady na nove rozbalenym ze? chtel jsem tam dat svoji pametovou kartu jestli s plnou pameti bude jeho rychlot kolisat nacitani a zapisovani a jak moc. tak se obracim na vas, mam moznost si ji koupit u O2 za 2500kc ale samozrejme se tem vydriduchum musim upsat na dalsi dva roky. tak jestli stoji to zato atd.. nemusi odpovet byt strucna,budu spis rad za vycerpavajici informaci a nazory. dekuji:D
Doplňuji:
a jeste co displej byl v poradku? poskrabal se snadno??

Odpovědi
DDarent

já ho nema, ale dokázal bych posoudit…

Displej
Klasický jako všude- TFT LCD, nic vímečnýho..... navíc je kapacitní takže taky dobrý…

Výkon
CPU: 600 Hz ARM1136
RAM: 512 MB
ROM: 512 MB
deto, nato že stojí 6000Kč

OS
Android 2.3 si poradí s aplikacema ale přece jenom Android 3 je ,,best of''

Foťák
Senzor: 5 Mpx (2592 × 1944)
Možnost natáčení (640 × 480, 30 snímků/s, 3GP)
Automatické ostření
Odpovídá jeho ceně....... ale natáčení ve formátu MP4 by neuškodilo

Navigace google maps se taky hodí ale má pouze 150MB....... sice se to dá dokoupit 32GB kartou ale neni to vono.....

Internet
HTML prohlížeč
Google vyhledávání
Gmail
Google Talk
Picasa
YouTube
LED blesk
Geo-tagging
Rozhodně mi tam vadí, že tam neni Flash 9!!! a Nepodporuje MP4!!!!!!

Baterie:
Typ: Li-Ion
Kapacita: 1230 mAh
Postačí, ale 1500 by byla lepší!!!

105g s bateriií je slušný na HTC.

Zdroj: http://www.al­za.cz/htc-wildfire-s-marvel-white-d236132.htm