Cipísek

Chtěl bych se zeptat na co si mám dat pozor při koupi bazarového vozu s automatickou převodovkou

Když chci automatickou převodovku

Odpovědi
Wareg

Vezměte s sebou hlavně automechanika nebo známého, který autům rozumí, protože pak můžete hořce litovat!!! To je první rada! A nejlépe nekupujte v bazaru, ale nechte si auto DOVÉZT např. z Německa přes někoho, o kom víte, že tahá relativně slušná auta. Poptejte se známých, ti vám někoho dohodí. Český autobazarovský ksindl je sázka do loterie!!!

Radous

Osobně bych šel do automatu jedině americké výroby. Vezměte si někoho kdo s automatem jezdil