Jamaikl

Jak to, že si každý druhý Američan nebo Rus mladého věku dovolí luxusní auta, jaká má u nás málokdo?

Chtěl bych se zeptat, jak to, že si každý druhý Američan nebo Rus mladého věku dovolí luxusní auta, jaká má u nás málokdo, děkuji.

Nejlepší odpověď
klumprt

O tom, že každý druhý Rus mladého věku má luxusní auto, silně pochybuju. Tak ještě bych uznal, že každý druhý mladý Rus má auto.
V USA je situace docela jiná. Běžný mladý Američan má auto, a to skoro každý, kromě vyloženě chudých. Ta auta jsou větší, než u nás, ale to už je tam taková tradice. Ve skutečnosti americká auta nejsou o nic luxusnější než ta, co jezdí po Evropě.

Další odpovědi
Kepler

Nevím, kde jsi ty informace sebral(a), ale u nás je registrovaných 5 000 000 osobních automobilů, což znamená, že celá republika by se do nich vešla jen s polovičním obsazením.
http://www.au­tohit.cz/novin­ky/129111-pocet-osobnich-aut-registrovanych-v-cr-presahnul-5-milionu

Arne1

I u nás si mlaďoši rádi pořizují (z mého hlediska) nesmyslné bouráky. Občas jim to pojišťuju a nestačím se divit. Já mám auto, aby mi sloužilo – a bourák superznačky, který neumí jet po polňačce a do kterého se nevejdou 4 kamarádi s alespoň malým zavazadlem, bych nechtěl ani zadarmo. A jestli to jede 180 nebo 350, je mi fuk, po německých dálnicích jezdím dost zřídka.

xxx3

Tak to je asi hodně odvážná statistika. Zdroj?

hapiky

To nikdy nebude aby každý druhý, ani bych neřekl, že každý desátý.
Všeobecný blahobyt je pouze v jednom či dvou arabských státech (zatím).

led

Niet za,čo

Ide o klasicky typ mediálneho vodného vtáka kačica – kachna
naozaj môže to byť „každý druhý Američan nebo Rus mladého věku“ ale zjavne náhodou ste zabudol dopísať, že išlo o:
úzko definovanú vybratú malú vzorku finančne lepšie situovaných Američanov a Rusov mladého veku, v ktorej nejde ani tak o potrebu, ako prejaviť sa aspoň luxuxným autom, keď už ich duševné schopnosti na iné nestačia.

Žiaľ výrazne sa táto tendencia vizuálneho zvýrazňovanie luxusu nad rozumom a schopnosťami mladých ľudí aj v štátoch Strednej Európy

EKSOT123

Takže když dám dohromady vaše odpovědi,…
Dotaz na rádio Jerevan: „Je pravda, že v Tulské oblasti Vladimír vyhrál Moskviče?“ Odpověď: „Ano, zpráva se zakládá na pravdě, pouze se nejednalo o Vladimíra, ale o Ivana, nebylo to v Tulské, ale ve Voroněžské oblasti, nejednalo se o Moskviče, ale o sáně. Ivan je nevyhrál, nýbrž mu je někdo ukradl.“

Kryšpín

Je to možné, když má taťuldu milionáře, neb zloděje, podvodníka, mafiána, poté se vezme průměr pouze mezi šlechtou a může být druhý v této kategorií

Mc Merkurion

… a na to jsi přišel jak ??? … pak potom jsem schopen odpovědět, zatím je to jen blbost bez relevantního podkladu či zdroje …

hapiky

Otázka byla o luxusních autech, čili té nejvyšší třídy. Hodně pochybuji, že by si je mohl každý druhý američan mladého věku dovolit. Myslím, že pro mladé jsou zajímavé spíše tzv. zajímavé či odlišné auta včetně sporťáků.