bolak

Chtěl bych psát příběhy do vlasty… Co mám proto udělat? A kolik tak vlasta platí?

A je možný psát tam anonymně? Můžu psát pod pseudonymem a předstírat že jsem zralá důchodkyně, aby byly moje sloupky věrohodné?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to asi bys musel jedině bez honoráře- protože kam by ti poslali honorář ,ty jedna zralá důchodkyně:D:D:D

Další odpovědi
anonym

Mě by zajímalo, o čem budeš psát? :DDDD Jak vypadá „zralá“ důchodkyně? 🙂 To jsem se tady poprvé hrozně nahlas rozesmála:DDDDD