loosi

Chtěl bych chodit na na kurzy angličtiny, ale mám nepravidelnou pracovní dobu (turnus)

, nevíte jestli jsou nějaké individuální kurzy, které by se přizpůsobuily? Dělám, každý druhý víkend, takže v týdnu mám vždy jeden den volna jako náhradu víkendu… Dík

Nejlepší odpověď
IK

Jsou soukromí učitelé angličtiny se kterými se můžeš dohodnout. V Praze je jich plno. např. moje kámoška inacekalova@centrum.cz
Můžeš se jí zeptat přímo co to obnáší. Kolik taková hodina stojí, jak často musíš chodit aby se to vyplatilo atd.
Jsou také kurzy po internetu, nebo výuková CD, u těch je lepší když nejsi úplný začátečník i když jsou pro začátečníky, tak člověk se lépe učí když se spolehne na vedení. Pokročilí se raději spoléhají na sebe a do kurzu chodí aby je to „přinutilo“.
Pro začátečníka je výborný kurz do mobilu s OS Android.
Angličtina za měsíc (30 lekcí)
je to metoda která postupuje způsobem jako se učí dítě. Bez překladu, jen obrázky a text se zvukem. Člověk do toho jaksi „padne“ a „plave“. Je to příjemné seznámení s jazykem a odstranění „námahy“ protože se nic nebifluješ a na jazyk si jen zvykáš tak jako když se dítě učí mluvit.
Dobré CD je od Landi. Je tam hromada lekcí, gramatiky, zkoušení, slovník. Vystačí to člověku na dost dlouhou dobu a pořád se může učit. Oproti soukromým lekcím je to výrazná úspora peněz. Jediné co potřebuješ je ono „donutit se“ sám 🙂

Zdroj: http://www.lan­di.cz/

Další odpovědi
quentos

Jistě že jsou, ale je třeba dodat, že individuální výuka je dražší než skupinová – více než dvakrát. Cena začíná na 300.-/hod a pokud pracujete na směny, je třeba počítat s ještě vyšší taxou, protože se Vám musí výukový plán přizpůsobit (a to oni za ty prachy rádi).

Slecna 007

anglicky-rychle.cz fajn lektorky, vyjdou vstric.

Drap

Samozřejmě, jsou i individuální kurzy. Záleží na tom, od kud jsi. Najdi si ve vyhledávači. Třeba zde :
http://www.mkm­.cz/jazykova-skola/individualni-a-firemni-kurzy?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=sklik_fi­remni-individual_in­dividual