Avatar uživatele
anonym

Chroustový rok- je letos? Nebo kdy bude ?

Našla jsem dnes před domem mrtvého chrousta.Léta jsem neviděla žádného,vím že mají čtyřletý cyklus,ale já o chrousta nezavadila několik desetiletí a to žiju mimo velké anglomerace.Z dět­ství si pamatuji,že při „chroustových letech“ jich byly opravdu mraky a sbírali jsme je u babičky pro kachny,slepice a ryby…:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym, Damiana, briketka10, anonym před 4375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

no minulý rok jsem si moc nevšimla měly jsme moc starostí, tak jsme nechodily na sestřinu zahrádku, ale jestli budou letos tak to se máme na co těšit vždy jich je spousta a oháníme se rukama ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hodně slyším ,že letos je jich všude plno – tak nevím . Sama jsem nenatrefila

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pravda je , že před čtyřmi léty chrosti byli, jestli to vyjde i letos, to teprve uvidíme. Nedá se to brát přesně po čtyřech létech a taky záléží hodně na lokalitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Letos už jsem taky narazil na chroustový mrak, jel jsem zrovna po dálnici a musel jsem zpomalit. Trochu mne to překvapilo, protože i v loňském roce jsem viděl spousty chroustů. Naráželi nám přímo do baráku, nedali se přehlédnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek