Kerynka

chrání antikoncepce i během menstruace?

Odpovědi
meTTax

Ano
Doplňuji:
Ještě doplním, při menstruaci by žena měla být přirozeně neplodná, takže i bez HA by měla být chráněna proti oplodnění, avšak to není 100%, šance je mizivá ale je. Avšak HA chrání i během menstruace.

venkovan

Mimochodem – žádná antikoncepce nechrání na 100%. Kombinujte – nenech veškerou odpovědnost jen na sobě – ať se taky snaží partner něco pro bezpečnost udělat.

Mapel

Jakou antikoncepci myslíš? Je jich hodně druhů. A nechceš si v době mestruace dát půst? Je to nejlepší období k zavlečení chorob.