Avatar uživatele
Jojomi

Je sex během těhotenství bezpečný?

Těd´ jsem na novinkách četla toto: http://www.no­vinky.cz/krimi/325851-tehotna-zena-v-praze-zemrela-behem-sexu.html

A to jsem si opravdu nemyslela, že je to možné, tam se píše, že žena dostala plicní embolii, má spolubydlící studuje zdravotní školu a taky nad tím vrtěla hlavou. Říkala mi, že se o tom ve škole učili a tam prý profesorky řekli, že sex během těhotenství je bezpečný. Tak jak to je? Jak je to možné, že se stalo tohle?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Obdobná situace může nastat i bez těhotenství, dokonce i bez sexu.Život zkrátka sebou nese jistá rizika.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Sex skutečně bezpečný je i během těhotenství. Jen je potřeba brát ohled na tu ženu, že je pohybově omezena. Ovšem ne každé těhotenství probíhá hladce nebo partnerka může ztratit sexuální apetit v tomto období…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Sex během těhotenství je naprosto bezpečný…A nemusíš se ani bát že tvůj chlap bude dítě šťouchat do hlavy…Jak už sem taky párkrát slyšel :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Je i není. Záleží na tom zda jde o rizikové nebo normální těhotenství, o jaký jde měsíc, např. je rozdíl mezi čtvrtým a devátým měsícem.. Když jsem byla v porodnici tak přivezli slečnu která měla sex s přítelem zezadu a on jí udělal hematom velikosti pěsti a začala krvácet. Byla asi ve 27 týdnu. Takže sex ano ale nic se nesmí přehánět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Měl by být bezpečný, jen je třeba brát trochu ohledy…
Na novinky se to dostalo, protože s tímto titulkem je to dostatečně bulvární aby na to klikla spousta lidí a mnoho z nich se ještě chytlo v diskusi – což znamená více prodané reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

V pokročilém stadiu těhotenství může být sex nebezpečný, zvláště nešetrný, nebo hrozí-li infekce od partnera.
Při některých rizikových těhotenstvích se sex (koitus) nedoporučuje vůbec.
Je to individuální.
http://www.ma­maaja.cz/Acti­veWeb/Article/1587/mi­lovani_v_teho­tenstvi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mstrestik

Tak to je nejbezpečnější. Nemůžeš otěhotnět
jinak těhotenství není choroba, ale přirozený fyziologický stav.
Embolii může dostat každý, třeba ve vlaku… takže kvůli tomu nebudeme jezdit vlakem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BELA81

Pokud se budeme navzájem uspokojovat mazlením,jazy­kem,prsty tak se na to nemusíme ani ptát.Někomu to může přinést i více uspokojení než klasický sex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karfik

Až nějaká ženská umře při mytí nádobí, tak přestanete mýt nádobí? Co řešíte? Každý při něčem umře. Já znám chlapa co umřel při masturbaci. No a honí se furt. Navíc, nebral bych český tisk jako bernou minci. Napíšou cokoliv jen aby to prodaly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek