Jojomi

Je sex během těhotenství bezpečný?

Těd´ jsem na novinkách četla toto: http://www.no­vinky.cz/krimi/325851-tehotna-zena-v-praze-zemrela-behem-sexu.html

A to jsem si opravdu nemyslela, že je to možné, tam se píše, že žena dostala plicní embolii, má spolubydlící studuje zdravotní školu a taky nad tím vrtěla hlavou. Říkala mi, že se o tom ve škole učili a tam prý profesorky řekli, že sex během těhotenství je bezpečný. Tak jak to je? Jak je to možné, že se stalo tohle?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Obdobná situace může nastat i bez těhotenství, dokonce i bez sexu.Život zkrátka sebou nese jistá rizika.

Další odpovědi
Reezo

Sex skutečně bezpečný je i během těhotenství. Jen je potřeba brát ohled na tu ženu, že je pohybově omezena. Ovšem ne každé těhotenství probíhá hladce nebo partnerka může ztratit sexuální apetit v tomto období…

Awe

Sex během těhotenství je naprosto bezpečný…A nemusíš se ani bát že tvůj chlap bude dítě šťouchat do hlavy…Jak už sem taky párkrát slyšel :D

Džanička

Je i není. Záleží na tom zda jde o rizikové nebo normální těhotenství, o jaký jde měsíc, např. je rozdíl mezi čtvrtým a devátým měsícem.. Když jsem byla v porodnici tak přivezli slečnu která měla sex s přítelem zezadu a on jí udělal hematom velikosti pěsti a začala krvácet. Byla asi ve 27 týdnu. Takže sex ano ale nic se nesmí přehánět.

Dochy

Měl by být bezpečný, jen je třeba brát trochu ohledy…
Na novinky se to dostalo, protože s tímto titulkem je to dostatečně bulvární aby na to klikla spousta lidí a mnoho z nich se ještě chytlo v diskusi – což znamená více prodané reklamy.

da ny

V pokročilém stadiu těhotenství může být sex nebezpečný, zvláště nešetrný, nebo hrozí-li infekce od partnera.
Při některých rizikových těhotenstvích se sex (koitus) nedoporučuje vůbec.
Je to individuální.
http://www.ma­maaja.cz/Acti­veWeb/Article/1587/mi­lovani_v_teho­tenstvi.html

mstrestik

Tak to je nejbezpečnější. Nemůžeš otěhotnět
jinak těhotenství není choroba, ale přirozený fyziologický stav.
Embolii může dostat každý, třeba ve vlaku… takže kvůli tomu nebudeme jezdit vlakem?

BELA81

Pokud se budeme navzájem uspokojovat mazlením,jazy­kem,prsty tak se na to nemusíme ani ptát.Někomu to může přinést i více uspokojení než klasický sex.

Karfik

Až nějaká ženská umře při mytí nádobí, tak přestanete mýt nádobí? Co řešíte? Každý při něčem umře. Já znám chlapa co umřel při masturbaci. No a honí se furt. Navíc, nebral bych český tisk jako bernou minci. Napíšou cokoliv jen aby to prodaly.