Niikii

Chození ven..samotářka

Ahoj všichni..mám takový problém.skoro každý den chodím ven s kámoškou,ale už mě to nebaví.Je to každý den stejné já jsem takový samotářský typ a raději bych byla doma ☹ . Ale nevím,jak jí to říct,už teď když mi napíše jestli půjdu ven,se vymlouvám,ale výmluvy už ocházejí takže nevim ☹ . Anení tšatné být třb kždý de sama?le j sportji od září budu chodit na různé zájmové kroužky tak co myslíte?Děkuju

Nejlepší odpověď
kropitko

Lidi,lidi,jaký problém,řekni jí rovnou,že nikam nejdeš,že se ti nechce. Na co výmluvy,akorát o kamarádku přijdeš,až se dozví,že se jen vymlouváš a vymýšlíš proč s ní nejít ven…

Další odpovědi
rynek878

Jasně ,souhlasím s Kropítkem,vým­luvami se člověk do všeho jen zamotává.Když kamarádce řeknete,že nemáte náladu jít ven,tak buď to pochopí nebo to není kamarádka,ale spíše sobec.

dagry

Neptala ses tady nedávno na totéž??

Bumbes

RE: dagry
bylas rychlejší…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samotarka