Zlatý

Chováte se tak, jak vnitřně cítíte?

Stává se vám, že něco druhému vykládáte a slyšíte sami sebe říkat něco, co si vůbec nemyslíte? Říkáte si: Co to povídám?, takový/á vůbec nejsem, vždyť to ani nechci. Ale jedete dál...
Zejména u hádek se to prý stává často, ale myslím to na jakoukoli situaci - i tu hezkou. Nemyslím přetvařování se, kdy se chcete dělat lepším, ale prostě normální rozhovor (za střízliva :-)).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano. Jsem spontánní člověk,chovám se tak,jak cítím. Skoro jako děti. Zná mě tak i mé okolí,sami mi tvrdí,že jsem upřímná a je to prý na mě vidět. Mamka mi vždy říkala,že jsem průhledná. Dávám najevo radost,lásku,ale stejně tak bolest a smutek.
Mně to jinak nejde.
Samozřejmě když je na mě někdy drzá dcera,tak se snažím hodně ovládat,abych se nenechala vyprovokovat,v té chvíli se vlastně přetvařuji,protože vnitřně cítím zlost,ale navenek ho nedám tolik najevo.
Někdy ji také vynadám,ale spíše se snažím v tomto ovládat a nekřičet,což je pochopitelné.

Další odpovědi:

Stříbrný

Přiznám se, že u hádek jsem jeden čas měla ve zvyku říkat slova velmi nehezká a přehnaná oproti realitě., ale jsem moc ráda, že jsem se toho zbavila. Hádky vyměnily spíše výměny názorů a řešení problémů. A u hezkých věcí se nepřetvařuji nikdy. Proč taky? :-)

Bronzový

Občas říkám něco, co vnitřně necítím. Není to však tím, že bych chtěl lhát, ale že nedokážu v danou chvíli rozeznat, co cítím. Pracuji na tom, abych se to co nejvíce naučil... V některých situacích proto raději mnlčím a vyjádřím se, až nabydu "jistoty"..

Zlatý

Bez problémů. Zaplacených 6 vizourů načepovaných číšníkem z láhve s etiketou zelená výčepní donutí každého říkat číšníkovi něco jiného než vnitřně cítí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.