tiarko

Choroba na bazalce pěstované v květináči

Zdravím

Pěstujeme v květináči bazalku. Něco ji ale nejspíš žere. Vypadá to zhruba takhle. Nevíme co to je, ani jak se tomu bránit. Nevěděl a neporadil by prosím někdo?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
paul1

Podobné otvory dělá dřepčík. Klikiháky budou od jiné potvory.

Ametyst

Moje univerzální léčba rostlin spočívá ve sprejování solným roztokem. Záleží na druhu rostlin. V květináči je to snadnější, protože se sůl nemusí dostat do hlíny. Dobrý postřik samodómo je i octová voda s česnekem.