salsa verde

Chodíte se koupat společně se svým psem?

Koupete se rádi ve společnosti jiných psů když sami psa nemáte?

Doplňuji:
koupat nerovná se plavat

Nejlepší odpověď
Protiva

Zatím žádného nemám, ale dva jsem už učil plavat. Párkrát jsem je musel do té vody přímo odnést.
Doplňuji:
Mám jen sprchový kout, a jako každý chlap se strachuji o to své nádobíčko.

Další odpovědi
Drap

Do vany a do sprchy samozřejmě ne. Ale jinak vždy. Tam kde nechtějí aby se koupal můj pes, nekoupu se ani já. Nevadí mi ani smečka psů, ve vodě nezavazí. Pouze jednou jsem měl s cizím psem problém ve vodě. To přiběhl cizí novofundlant a v domění že se topím, tak se mně snažil vytahovat z vody.Nebylo to nic příjemného, protože čím víc se člověk snaží uvolnit, tak on o to víc tiskne. Nelze mu to však ani mít za zlé, je to jeho práce.

Lucijej

Ve vaně ne, ale v řece ano (Sázava, někdy i Labe), ani cizí psi mi nevadí, když se nerochní metr ode mě.

ReHu

Se svými psy ano. Cizí psi se s námi nekoupou. Jen cizí, ale známých, kteří jsou u vody společně s námi 🙂.
Jednou jsem se jela projet na duši zapřežené za člunem a chudák moje psí holka, myslela, že odplouvám do neznáma a pustila se za mnou. Plavala hodně daleko, až jsem měla strach. Volala jsem na kamaráda, aby plaval za ní, ale než se k ní dostal, tak to otočila a plavala zpátky.
To bylo na břehu radosti, když jsem se vrátila 🙂.

Rocker

Ve vaně ne,ale třeba v řece na chalupě to není problém.

anonym

Pro mne je to divná představa, protože pocházím ze zemědělské usedlosti. Nenapadlo by mne vzít si do koupele ani králíka, ani koně, ani slepici. Proč tedy psa?
Někdo si bere psa do postele a nevadí mu, že pes olizuje třeba jeho miminku obličej. Vzhledem k tomu, k čemu všemu si takový pejsek s chutí a z blízkosti přičichne, tak se bez takového projevu náklonnosti obejdu.
Nejsem nepřítel zvířat, ale tenhle vztah by měl mít své meze.

Michal Kole

Já neumím plavat. Co ty ? Dáš 50 m pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima ?

salsa verde

Ad Drap: to jsi mi připomněl jeden vtip: Víte jak se pozná že jste tlustí? Když ležíte na pláži a greenpeace se vás snaží odtáhnout do moře. 🙂

salsa verde

jasně že jsem nemyslela vanu, ano? 🙂 Prostě někde v přírodním koupání venku, jdete se koupat a tam je hafo lidí a ještě víc koupajících se psů… Někdo má totiž s sebou i dva a více…