Avatar uživatele
salsa verde

Chodíte se koupat společně se svým psem?

Koupete se rádi ve společnosti jiných psů když sami psa nemáte?

Doplňuji:
koupat nerovná se plavat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4315 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Protiva

Zatím žádného nemám, ale dva jsem už učil plavat. Párkrát jsem je musel do té vody přímo odnést.
Doplňuji:
Mám jen sprchový kout, a jako každý chlap se strachuji o to své nádobíčko.

Upravil/a: Protiva

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Do vany a do sprchy samozřejmě ne. Ale jinak vždy. Tam kde nechtějí aby se koupal můj pes, nekoupu se ani já. Nevadí mi ani smečka psů, ve vodě nezavazí. Pouze jednou jsem měl s cizím psem problém ve vodě. To přiběhl cizí novofundlant a v domění že se topím, tak se mně snažil vytahovat z vody.Nebylo to nic příjemného, protože čím víc se člověk snaží uvolnit, tak on o to víc tiskne. Nelze mu to však ani mít za zlé, je to jeho práce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Ve vaně ne, ale v řece ano (Sázava, někdy i Labe), ani cizí psi mi nevadí, když se nerochní metr ode mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Se svými psy ano. Cizí psi se s námi nekoupou. Jen cizí, ale známých, kteří jsou u vody společně s námi 🙂.
Jednou jsem se jela projet na duši zapřežené za člunem a chudák moje psí holka, myslela, že odplouvám do neznáma a pustila se za mnou. Plavala hodně daleko, až jsem měla strach. Volala jsem na kamaráda, aby plaval za ní, ale než se k ní dostal, tak to otočila a plavala zpátky.
To bylo na břehu radosti, když jsem se vrátila 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ve vaně ne,ale třeba v řece na chalupě to není problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro mne je to divná představa, protože pocházím ze zemědělské usedlosti. Nenapadlo by mne vzít si do koupele ani králíka, ani koně, ani slepici. Proč tedy psa?
Někdo si bere psa do postele a nevadí mu, že pes olizuje třeba jeho miminku obličej. Vzhledem k tomu, k čemu všemu si takový pejsek s chutí a z blízkosti přičichne, tak se bez takového projevu náklonnosti obejdu.
Nejsem nepřítel zvířat, ale tenhle vztah by měl mít své meze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já neumím plavat. Co ty ? Dáš 50 m pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

Ad Drap: to jsi mi připomněl jeden vtip: Víte jak se pozná že jste tlustí? Když ležíte na pláži a greenpeace se vás snaží odtáhnout do moře. 🙂

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

jasně že jsem nemyslela vanu, ano? 🙂 Prostě někde v přírodním koupání venku, jdete se koupat a tam je hafo lidí a ještě víc koupajících se psů… Někdo má totiž s sebou i dva a více…

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek