petka.s

Chodíte rádi na záchod?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Když mě přepadne pořádný průjem, tak kolikrát nejen že chodím na záchod rád, ale jsem rád, když tam včas doběhnu :D

Další odpovědi
aliendrone

Jako mnoho věcí je i toto relativní. Viděl jsem už záchody, které než použít, tak ti si raději zasviním kalhoty! ;) :D :D

marci1

Ráda nebo nerada, když se musí, tak se musí! 🙂

paul1

Rád – nerad, když se mosí, tak se mosí. A chodím poměrně často, ale vzhledem k mému věku
je to docela normální. No jak se říká: dokud udržíš meč a moč, tak je to fajn, seš ještě chlap.

klumprt

Když tam musím, tak mě to nenaplňuje žádným zvláštním nadšením. Ale někdy je to jediné místo, kde mám přes den trochu klidu. Do toho smradu se totiž děti i žena bojí chodit. 🙂