Michal Kole

Chodíte někdo na masáže, kosmetiku, wellbness? To Vám nevadí, že někdo na Vás „sahá“? Nesáhá vám také „tam“ nahorů/dolů?

Já bych nesnesl, někde ležet a někdo byna mě „hrabal“.

Mě by asi vystartovala ruka a maser by skončil na plastické chirurgii, aby z něj plastičtí chirurgové opět „vymodelovali“ člověka 😁 😁 😁

Nejlepší odpověď
hanulka11

zatím mě masér nemasíroval, vždy masérka a moc si to užívám a nikdy to neberu jako hrabání ,ale velmi příjemný zážitek, kdy tělo dostane tak správně "zabrat"a cítím se po masáži moc dobře

Další odpovědi
Drap

Proto já volím masérku, a mohu ti říct, že to je velmi příjemné.

sevos

Děcko.

fablen

… lékaři se Tě přece také dotýkají (a všude) – gynekologové, urologové apod.

Lakeysha

Dyk je to masér, ten asi těžko bude pracovat přes kabát:-D Ne, já jsem teda nikdy nezažila, že by masér sahal na nevhodná místa. Samozřejmě nikdy jsem nezkoušela žádnou erotickou ani tantrickou masáž, to by byla jiná věc:-D Ale ta tantrická musí náhodou bejt boží, to bych si klidně nechala líbit:-D

Robert_PM

S pravděpodobnístí hraničící s jistotou Tě nikdo masírovat nebude, protože by padl smrady, jako padají všichni vaši sousedé. A nehraj si na hrdinu, jsi chcípák, sundala by Tě 50 kilová servírka.