Kepler

Chodíte na schůzky přesně?

Samozřejmě jak na které. Rande, pracovní schůzka, předvolání na úřad… Kde si dovolíte akademickou čtvrthodinku?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Obvykle o něco dříve.

Další odpovědi
Tw!st

Vždycky předčasně, můj zlozvyk.

marci1

Pokud funguje doprava a nohy, tak jsem na schůzce vždy raději dříve. 🙂

anonym

chodím všude dřív, i do práce. někdy mě to štve, protože pak musím čekat

Rokio

Já chodím všude včas a když přece jen nepřijdu tehdy, kdy mám (to se mi stává výjimečně), tak se pořádně omluvím.

dalid

akademickou čtvrthodinku si dovolim len ak idem na pracovnu schodzku, pivo s chlapom o ktorom viem, ze pravidelne nechodi nacas.