Zlatý

Chodíte na masáž?

Chodíte na masáž, popř. jak často? Já se před chvílí vrátil z masáže zad a krku a jsem spokojený. Na ten krk (šíji) chodit musím, protože pak nemůžu vydržet. Kolikrát bolí hlava.... Takže krk asi tak 1-2x za 14 dní, záda a krk 1x měsíčně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Na masáž občas zajdu-tedˇto sice trochu flákám,ale chodila jsem jednou za měsíc k jedné slečně,která je moc dobrá.Asi před 3 lety jsem si koupila masážní polštář a ten je super!Ale na bolesti zad je nejlepší cvičit.Kalanetika nemá chybu.

Další odpovědi:

Mam-li volno tak jdu do bazenu,kde se plavanim poradne unavim a potom odpocivam pod rukami masera-celkove.Jdu jak znovuzrozena.

Zlatý

Ano, na masáže chodím. Většinou tak 5x do měsíce. A to mám komplet celé namasírované tělo. Tudíž chodím na záda, krk, ruce, nohy. Nám tady udělají vše. Máme zde ve městě masážní dům, takže si tam zajdu a hned u té stejné paní si po masáži nechám udělat i manikůru a pedikůru. Takže jsem potom komplet hotová. :-)

Když jsem si přečetla odpověď od Spiritus, musela jsem svou odpověď doplnit. Ta masérka, ke které chodím do masážního domu je moje kamarádka a zároveň sousedka. Proto mi to nevadí, když na mne ona sáhne. Velice dobře si s ní totiž rozumím. Navíc, někdy mne doma masíruje můj přítel, takže to je teda vynikající. ;o)

Pokročilý

ne,pocitu že na mě šahá někdo cizí je mi tak nepříjemný,že by se mi to stejnak nelíbilo..brrr

pro Jahoda:asi jsem divná,ale nezvládám to ani od přítele...

Stříbrný

Sám masáže provádím.

Zlatý

Chodívala jsem ke známému přes 5 baráků když jsem bydlela u rodičů ted už na to není čas takže ted už nechodím.

Pokročilý

je to 8 let, co jsem chodila i já na rehabilitaci a masáže zad. na masáži zad jsem byla vcelku asi 10x, vždy jednou za 14 dní. jinak cvičím doma každý den a bolesti zad mě nadobro opustily. pozor na ty masáže, vždy je lepší navštěvovat odborníka, který ví, jak masáž provést.

Bronzový

To já bych potřeboval skvěle pokřupat záda, nějakou tajskou masáží, nenašla by se tu nějaká dívka? :)) Bolí mi záda hlavně ze sezení u PC ! :)

Zlatý

Já chodím, cca 1*14 dní. Bez ní mě bolí hlava, záda, ....
Ale dlouho trvalo, než jsem objevila tu, od které to má efekt.
Většinou to bylo příjemné, ale za 1 - 2 dny jako by se nic nedělo. Teď konečně to je v poho.

Pokročilý

Na masáž chodím každý týden,pokud je to akutní,ale stačí 1x do měsíce.

Bronzový

Na klasickou masáž chodím 1x týdně a po ní
dostávám parafínový zábal na krční páteř.Mám štěstí na velmi šikovné maséry i masérky.Absolvuji vždy 10 masáží 2x ročně.

Diskuze k otázce

Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často - většinou tak 5x-7x do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit masáže české budějovice http://www.vivafitnes.cz/… ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)

Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často - většinou tak 5x-7x do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit tyto masáže http://www.vivafitnes.cz/… ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.