Stříbrný

Chodíte na houby? Kolik druhů s jistotou poznáte, aby jste se neotrávili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzhledem k tomu že můj otec byl dobrý houbař,tak jich poznám celkem dost,ale když si sebemín nejsem jistý raději nic neberu.

Další odpovědi:

Zlatý

babku a takovou tu hnědou houbu se žlutým houbovitým spodkem, co zmodrá když se na něj sáhne.
Jiný nesbírám ikdyby jich tam bylo milion.

Zlatý

Znám některé a ty sbírám. Když si nejsem jistá či neznám, neberu. ;-)

Bronzový

Tak to bude asi modrák hřib koloděj.Nevím kolik jich znám,ale houbaření je má vášeň,ke které mě přivedl už můj děda.Letos jsem docela ráda,že u nás zatím neroztou.doufám,že v září vše doženu.Jinak sbírám křemeňáky, kozáky, modráky, růžovky, podmáslíky, saměťáčky, holubinky, václavky, bedly, píchavky, žampiony, klouzky, ryzce, hříbky a teď mě jiné nenapadají,možná jsou to všechny.

Bronzový

Tak to je nápor ....ale dopočítal jsem se na 15.Uff.

Zlatý

Na houby chodíme každý rok já osobně sbírám hřiby teta,manžel a strýc zbytek hub protože se v houbách ještě tak moc nevyznám tak aby po udělání a snězení pak nebyli kaput.

Stříbrný

Asi tři.Rád je sbírám,tudíš na ně rád chodím.

Zlatý

No víc jich je, které s jistotou nepoznám. Ale asi před čtyřmi roky jsem se naučila poznávat jedlou muchomůrku růžovku a to tak, že když jsem něco takového našla, kamarádsky jsem to odnesla sousedce s tím, že to nepoznám, nejím. Když si ode mě vzala několik várek, neprotestovala a stále žila, tak jsem usoudila, že už to můžu začít jíst taky. :-)

Bronzový

Nevím kolik druhů sbírám, ale nejraději bych sebrala třeba jenom jednu, a to pýchavku obrovskou. Úžasně chutná houba! Proto ji asi jen tak nemohu najít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.