Zlatý

Chlapi,držte mi palce!

Dnes jsem se vsadil s manželkou,že až se nám narodí vnouče a bude to vnučka,vyhraji sud piva a pokud to bude vnuk,prohraji zlaté náušnice! P.S. Rodiče zatím nenarozeného dítěte nechtějí vědět pohlaví!
Doplňuji:
Mimochodem,já vyhrál spoustu alkoholu,když jsem se vsadil,že moje první dítě bude holka a nechci věřit,že bych se zmýlil i nyní! :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jenom chlapi? Barbakane, vy chlape jeden nadřazená ;o))) Já bych vám ty palce aj ráda držela, ale takhle položená výzva se mě bohužel netýká...
Jinak pozorujte snachu nebo dceru, jestli "krásní" nebo ne - traduje se pověra, že budoucí holčička mamince krásu ukrádá, kluk jí přidává. Takže pokud máma těhotenstvím "sejde", měla by čekat holku, pokud zkrásní, čeká kluka.
Anebo podle tvaru břicha - "Má se za to, že pokud je bříško posazené nízko a dopředu, bude to kluk. Naopak, je-li bříško vysoko a široké tak, že je vaše těhotenství vidět i zezadu, bude to holčička." :))

Zdroj: http://www.pohlaviditete.cz/ja k-urcit-pohlavi-ditete-behem-t ehotenstvi/

Další odpovědi:

Zlatý

Držím palce ať se narodí vnučka,dostaneš sud piva.Potom vnučce koupíš zlaté náušnice,zato že se narodila a vyhrála ti sud.

Zlatý

Držím jak tobě tak tvé manželce pěstičky je jedno co to bude hlavně že to bude zdravé.

Zlatý

Držím palce, taky řekám vnuka - dvojčata.Pohlaví se také neví.

Zlatý

hele, na ty naušniice se zložíme, na sud piva nás pozvi.

;)

Zlatý

NEVYPIJ TEN SUD SÁM pokud, to by jsi asi skončil v lepším případě na protialkoholní záchytné stanici a v horším na ARu.

Ja drzim take palce - manzelce ! :-) -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.