Chci zjistit jestli ma tata jeste nejaky dite:-(

proste potrebuju poradit jak a kde mam zjistit tatovo nevlastni dite..

Odpovědi
Blanicky

Muze mit i dite u ktereho nema priznane otcovstvi a tim padem dite nelze nikde dohledat. Pokud ma priznane otcovstvi tak je to zaznamenane na matrice pripadne zjistitelne u policie. Myslim si vsak ze vam tuto informaci jen tak nedaji.

Nuk nuk

Nevlastní dítě by v případě otce, bylo dítě, které sám nezplodil, ale např. adoptoval.
Vy ale nejspíš chcete znát případné vlastní dítě, které by mohl mít s jinou ženou než s Vaší matkou, že?
V takovém případě mohu jen podtrhnout odpověď uživatele Blanického. Pokud případný tatínkův potomek nemá otce uvedeného v rodném listě, může Vám o něm říci snad jedině táta sám, pokud o něm ví. Oficiálně totiž není jeho dítětem.
Pokud v RL uveden je, pak Vám to skutečně na matrice nikdo neprozradí, protože se jedná o osobní údaje.