uji

Chci se zaptat jestli se amnestie vztahuje na přečin maření výkonu rozhodnutí a vykazání podle § 337 odstavec 1 písmeno

Chci se zaptat jestli se amnestie vztahuje na přečin maření výkonu rozhodnutí a vykazání podle § 337 odstavec 1 písmeno a) trestního zákoníku jež jsem byl odsouzen podle §337 odst 1 TZ s přihlednutím k § 314 e odst. 2 trestního řádu k odnětí svobody v trvání 4 měsíců, podle § 81 odst. 1a §82 se výkon uloženého trestu podmíněně odkláda na zkušební dobu 1 rok 3 měsíce. Podle § 73 odst. 1 odst. 3 TZ se ukláda trest zákazu činnosti řízení motorových vozidel na dobu 18 měsíců. Předem děkuji za vaší odpověď. U. p

Nejlepší odpověď
brillant

Na amnestii je tady cca 3 520 odkazů, tak si najděte za pomoci vyhledávání sám.