Amnestie a zákon

Dobrý den chtěl bych se zeptat , když čekám soudy a tahnou se semnou už docela dlouho je to za naký krádeže ,ale který jsem neudělal jen to na mě svadí padnou my ty soudy a ty tresty nebo se na to amnestie nevztahuje? dkeuji za odpoved.

Odpovědi
standaQ

To je složitý jen takto od ´stolu´ odhadnout.

Pokud se jednalo o drobné krádeže do 5.000 Kč a nebyly tam žádné přitěžující okolnosti, tak možná ano, trestné činy krádeží budou překvalifikovány jako přestupky s náležitými finančními pokutami…