laco

chci prodat starej cibulák, kompletní sada.jeste je u toho sada přiboru v kazetě.za jakou cenu se dá prodat?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vyhledej si to podle toho co máš za sadu. na vyhledavači,pak srovnej ceny a podle toho se rozhodni.

Další odpovědi
souhlasím

Kdyby ho můj táta neměl a měl by peníze tak ti za nej dá dva tisíce. Kdyby ho moje máma neměla a měla by peníze tak ti dá nula a kdyby jsem já měla peníze a neměla starej cibulák tak ti za něj dám sedumset. Tak to porovnej. Já jsem zkreslená. Máma nesnáší cibulák a táta miluje cibulák.