chci přestavit motorku a budu muset převařit uchycení motoru, čeho se mám bát, čím to svařit a dělat to vůbec???

chci si přestavět motorku dát tam jiný motor a potřebuju předělat uchycení na motoru a někdo říká že by to nedělal že može prasknout rám a někdo že to je v pohodě že to bude držet když to udělám COčkem atd. tak se chci zeptat. má to byt dělané z enduro rámu 50ky r.v. 1999

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Každopádně,je to,zásah,do konstrukce rámu,a ta je zakázaná.Ale,na černo,se dá udělat lecos,i zabít se,po takové "úpravě".Nedělal bych to.

Další odpovědi:

Zlatý

Kdyz pominu ofic.duvod ze je to zakazane(zasah do konstrukce),tak se na to juknu selskym rozumem ktery mi rika,ze je to krajne nebezpecne pokud se to neudela naprosto profesionalne.Naslednym dodatecnym svarovanim narusite strukturu materialu a vzniknou oku neviditelne prasklinky.Tak pozor na to

Pokročilý

Jestliže chceš dát místo 50ky jinou 50ku a svaříš to opravdu dobře, tak si myslím, že by to mohlo držet. Navíc bych řekl, že jelikož bude motor uchycen na dvou až třech bodech, tak se utrhne nejdřív první a při pravidelné kontrole na to příjdeš. Pokud tam chceš dát ale silnější motor, tak to už je víc nebezpečný a dal bych od toho ruce pryč. Toť můj názor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.