Avatar uživatele
sovin

chci přestavit motorku a budu muset převařit uchycení motoru, čeho se mám bát, čím to svařit a dělat to vůbec???

chci si přestavět motorku dát tam jiný motor a potřebuju předělat uchycení na motoru a někdo říká že by to nedělal že može prasknout rám a někdo že to je v pohodě že to bude držet když to udělám COčkem atd. tak se chci zeptat. má to byt dělané z enduro rámu 50ky r.v. 1999

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Každopádně,je to,zásah,do konstrukce rámu,a ta je zakázaná.Ale,na černo,se dá udělat lecos,i zabít se,po takové „úpravě“.Nedělal bych to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Kdyz pominu ofic.duvod ze je to zakazane(zasah do konstrukce),tak se na to juknu selskym rozumem ktery mi rika,ze je to krajne nebezpecne pokud se to neudela naprosto profesionalne­.Naslednym dodatecnym svarovanim narusite strukturu materialu a vzniknou oku neviditelne prasklinky.Tak pozor na to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
josefosmy

Jestliže chceš dát místo 50ky jinou 50ku a svaříš to opravdu dobře, tak si myslím, že by to mohlo držet. Navíc bych řekl, že jelikož bude motor uchycen na dvou až třech bodech, tak se utrhne nejdřív první a při pravidelné kontrole na to příjdeš. Pokud tam chceš dát ale silnější motor, tak to už je víc nebezpečný a dal bych od toho ruce pryč. Toť můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava