mosoj

Chcete se dožít důchodu ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/506562/ducho­dova_reforma1­.jpg

Nejlepší odpověď
tom004

U mně se už tato otázka změnila na,„jak dlouho si ho budu užívat?“. A doufám,že hóódně dlouho. 🙂

Další odpovědi
Drap

Strach mám sice už teď, protože vyhlídky nevypadají nijak růžově, ale i tak bych se ho rád dožil

dudu

Rovněž nám se to s paní po čtyřiceti létech práce podařilo a překvapivě jsme si na tuto novou pozici snadno zvykli. Věřte prosím, že jde o jednu z nejpříjemnějších životních etap a stojí zato se jí usilovat ve zdraví dožít.
Paní Led pak vzkazuji, že také kvůli našim cikánům, kteří jsou možná potřebnější máme výčitky. Ovše co už teď.

led

Mňa sa takýto problém netýka. Pripájam sa k hnutiu záchrancov štátnej sociálnej ekonomiky a nepočítame s dožitím sa zbytočného odčerpávania dôchodkov. Snáď tie ušetrené peniaze niekomu, kto to viac potrebuje, pomôžu…

jendahun

Pro mne by bylo lepší se ho nedožít,protože jako živnostník budu mít důchod ubohý a asi tím nepokryji ani náklady na bydlení a energii.Jsem vykročený správným směrem,v naší rodině si nikdo moc dlouho důchodu neužil.Snažím se dělat našemu státu radost.Za odměnu mne snad pohřbí na vlastní náklady.