Avatar uživatele
mosoj

Chcete se dožít důchodu ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/506562/ducho­dova_reforma1­.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, quentos, dudu, tom004, Korelice, redy, Illines, Amie před 4400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

U mně se už tato otázka změnila na,„jak dlouho si ho budu užívat?“. A doufám,že hóódně dlouho. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Strach mám sice už teď, protože vyhlídky nevypadají nijak růžově, ale i tak bych se ho rád dožil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Rovněž nám se to s paní po čtyřiceti létech práce podařilo a překvapivě jsme si na tuto novou pozici snadno zvykli. Věřte prosím, že jde o jednu z nejpříjemnějších životních etap a stojí zato se jí usilovat ve zdraví dožít.
Paní Led pak vzkazuji, že také kvůli našim cikánům, kteří jsou možná potřebnější máme výčitky. Ovše co už teď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mňa sa takýto problém netýka. Pripájam sa k hnutiu záchrancov štátnej sociálnej ekonomiky a nepočítame s dožitím sa zbytočného odčerpávania dôchodkov. Snáď tie ušetrené peniaze niekomu, kto to viac potrebuje, pomôžu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Pro mne by bylo lepší se ho nedožít,protože jako živnostník budu mít důchod ubohý a asi tím nepokryji ani náklady na bydlení a energii.Jsem vykročený správným směrem,v naší rodině si nikdo moc dlouho důchodu neužil.Snažím se dělat našemu státu radost.Za odměnu mne snad pohřbí na vlastní náklady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek