Sůwa

Chcete gratulovat Quentosovi ? Je k čemu !!!

Nevydržela jsem až se přizná sám, tak jsem nahlédla na výsledky včerejšího kvalifikačního turnaje ve Scrabble v Novém Jičíně. Pořadí sice prozradit nemůžu, ale je to super. Quenťo, co jsi slíbil jsi i splnil. Třeba pomohly i naše palečky 🙂.
Doplňuji:
Podrobnosti prozradit nemůžu, protože bych tím prozradila i jméno a to by nebylo ode mne seriózní. Snad jen že úspěch mu vynesl postup na celkovém žebříčku a že to první místo nebylo.

Nejlepší odpověď
annas

Sůwo, jsi pozorná. Také gratuluji, úspěch mu přeji. Zřejmě se mu dařilo.

Další odpovědi
briketka10

určitě má zlato !! móc gratuluju :DD
Doplňuji:
ták a já to víím jaké má místo héč je to jednoduché :DD

Andělé

Sůwo,tj.od Tebe milé,jsi pozorná.
Jistě je k čemu gratulovat,tak se velmi ráda přidávám ke gratulaci k úspěchu.

redy

Gratuluji k úspěchu.

hanulka11

tak jestli je k čemu ,také gratuluji- nikde jsem nic nenašla.....

tom004

Přidávám se ke gratulantům. I když trochu detailů by neuškodilo. 🙂

Drap

Rád se připojuji ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů.

anonym

Je to šilkula,gratulace veliká.

johana 56

Rovněž gratuluji.

hanny 2

Quentosi,tak dlouhá cesta se vyplatila,gratuluji moc!!!

quentos

Děkuju moc – vaše pozitivní myšlení zjevně zafungovalo. Už to prozradil můžu, odvez jsem si stříbro ;{)>
Doplňuji:
*prozradit