LysoňXXX

Nevíte někdo jestli bude zítřejší vydání Charlie Hebdo k dostání i v ČR?

Nevíte někdo jestli bude zítřejší vydání Charlie Hebdo k dostání i v ČR? Povídá se, že se bude prodávat ve 25 zemích světa.

Nejlepší odpověď
fcoop

Na český trh se Charlie Hebdo s největší pravděpodobností nedostane. Distribuci zahraničních titulů zprostředkovává firma CZ Press. Podle informací HN z CZ Press o něj jednatel společnosti nezažádal a v Česku časopis distribuovat nechce. V nabídce ho nemá ani distribuční společnost Mediaprint. „Nikdo nám ho nenabídl,“ řekl jednatel firmy Radek Vaňkát.

http://zahranic­ni.ihned.cz/c3-63372980-090000_d-63372980-charlie-hebdo-vyjde-v-25-zemich-do-ceska-se-nejspis-nedostane

Další odpovědi
Drap

Nevím, ale silně pochybuji