Terry3003

chápete to ubližování apod.?

Já nechápu, že se řeší když někdo ubližuje např. psovy, ale neřeší se když někdo zabije mouchu. To je divný je v tom rozdíl?

Nejlepší odpověď
gecco

Nehledej logiku tam, kde vládnou emoce…
😉

Další odpovědi
anonym

Psovy, kočkovy, ani jiným dalším hlodavcům bych nikdy neublížila, mouchovy, vosákovy,komárovy a hlavně blechovy a klíšťákovy a všemu dalšímu, co leze po zdi taky ne, jen je jednou plácnu a je klid.

Nazdar Bazar

Příjde mi že ublížit psovY a zabít mouchu je úplně něco jiného.

iceT

Ty chováš mouchy jako domácí mazlíčky?Že tě to tak bere?Víš,kolik jiného hmyzu zabiješ,když si v létě na trávníku rozložíš deku a pěkně se natáhneš?

marci1

Nechápu ubližování zvířatům, ale nemůžeme srovnávat psa a mouchu. Moucha je hmyz, který může přenášet dosti závažné nemoci a pes je náš přítel. 🙂

briketka10

moucha, pavouk, komár, to je snad velkej
rozdíl než pejsek a kočička néé, jako sršáň
a obrovský vosisko co si chce cucnout z
mýho píva toho plácnu přece s odporem,
ale nikdy neublížím kočičkám a pejskům !!

anonym

Nejspíš je nějaký rozdíl mezi přítelem člověka a otravným hmyzem?
Doplňuji:
psovi – pánovi

mosoj

Nechápu, že se leckdes zabíjejí lidi místo much.