beer

Četli jste již dnešní článek Jed s Drakem ve znaku ?

Jak jsme většinou všichni tušili, problém se metanolem v alkoholu nebude jen tak jednoduchou záležitostí. Teď se však ukazuje, že to vlastně není nic nového, jenom se na to – jak je v těchto končinách zvykem – opět „někdo“ vys..kašlal a naše zdraví má (vlastně mají všichni zodpovědní) na háku…:-( Je to děs !!
http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=75­7096#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_ter­m=position-1
Doplňuji:
A co s tím? Toho jsme se už velice rychle dočkali hned druhý den )) Nekompetentní a neschopní politikové v čele s vládou si našli pro ně nejjednodušší řešení a vyhlásili jakousi „prohibici“, místo toho aby zajistili důslednější, především však rychlejší dohledání pachatelů s následným stažením jejich „výrobků“!
Mám takový pocit, že tady by momentálně byl potřebný jen moudrý monarcha, který by dokázal vládnout úplně jinak. Jenže ani ten by se pravděpodobně nenašel, takže můžeme jen doufat, že snad naši pra(pra)potomci se změny zdejších poměrů dočkají..

Nejlepší odpověď
anonym

Trvalo mi léta než jsem se propila k tomu nejlepšímu- domácí ovocná pálenka, nejlépe slivovica, hruškovica, meruňkovica a calvados. Nenechám se zaslepit nějakou lacinou samohonkou v barevném obalu …:D

Další odpovědi
anonym

Přímo navazuje na včerejší otázku mosoje (v odkazu), kdy se naplňují obavy z totálního selhání státního aparátu.
(Roční daňové úniky z nelegálního alkoholu činí 1,6 miliardy Kč, jak to, že nikomu ve státní kase nechybějí?).
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/krimi/278699-na-podezreleho-distributora-ze-zlina-soud-uvalil-vazbu-policii-popsal-celou-sit.html

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-za-to-muze

Funna

no ani mě to nepřekvapuje…naco se namáhat když chybí státní peníze…zvednou se daně a je zase na chvíli pokoj…takže lidi nemají peníze a kupují všechno levné i za cenu svého zdraví – viz. polské potraviny…
jediné co mě uklidňuje, že tvrdé nepiju a slivovici máme vlastní .-)

www

Ano, četl.
Bordel, bordel a zase bordel !! Samá korupce, špatné zákony i dohled na ně, neschopnost politiků uřídit rozpočet vlastní rodiny natož státu atd, atd.
Toto je jen důsledek toho všeho a ano, je to děs ☹ .
Doplňuji:
Ale co s tím? I ten slušný politik mezi „vlky“ zakrátko zvlčí a jede ve vyšlápnutých kolejích, kolejích svých předchůdců. To je totiž ten problém největší, volit není proto koho (vyzkoušeno), a řešení v nedohlednu..

terry

Nečetla. Díky.
Je to tu pěknej čurbes. Řešení se nehledá, jen se navrhne to, co je nejjednodušší. Tahání peněz z lidí.
Už mě to ani nebaví. Lehké topné oleje, ......Pořád něco, miliardy jdou někam do Švajcu na soukr.účty a lidi si nechají s… na hlavu.
Myslím, že tu není z čeho vybírat a chybí vůdce ☹

anonym

Článek jsem jenom prolítla očima a líbí se mi název moravská Likérka Drak. Jinak mám zdraví také na háku a není pro mě důležitější než jiné hodnoty.

Lukasy

Tak ono to spíš má nějakou větši pojintu že to je tedkom stejně jako praseči chřipka, krize a dalši blbosti. To že někdo oslepl nebo zemřel z špatneho alkoholu se už stáva buhvi jak dlouho, jak jsem chodil do školy tak každy řikal že by nechodil tam nebo tam a nepyl tam vodku protože nechce oslepnout, jen se toho muselo vypít vic tedkom.