Pokročilý

cesky-mobil znáte tento e-shop?

Dobrý den. Chci se zeptat, znáte eshop cesky-mobil? Jaké jsou jejich mobilní telefony? Kvalita?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučuju se podívat na Heuréku na recenze - http://obchody.heureka.cz/…
Asi bych se tam nebál něco koupit

Další odpovědi:

Asi nerozumím dotazu - domníváš se, že tento (nebo i jiné) e-shop si nechávají vyrábět speciální ´várky´ telefonů??
___
Jinak - s tímto shopem nemám osobní zkušebnost, alemají několik výdejním míst (kde si můžeš zboží přebrat osobně) a mají i zelenou linku - takže si nějaké konkrétní podrobnosti můžeš telefonicky (zdarma) ověřit/zjistit.

Pokročilý

Dobrý večer. Já bych se tam taky nebála nic koupit. Nakupovala jsem tam sice naposledy asi před rokem, ale všechno bylo ok=)

Diskuze k otázce

Dominickaa

Jak řekl Bedy, tak na Heurece si můžeš přečíst zkušenosti a názory ostatních. Stejně tak si tam zavolat a pozeptat se, jak to u nich funguje s reklamacema, opravama atd. Mě se líbí, že mají několik výdejních míst a tudíž nemusím platit za poštovné. A z čeho mám já nejvězší raodost je tohle: http://www.cesky-mobil.cz/… . to že si můžu koupit tablet či telefon na splátky, je pro mě, jako studentku hodně velká výhoda.

Pokročilý

Broukk

a ještě doplním, že pokud tomu moc nevěříte, tak heuréka je fakt solidní portál a je tam několik recenzí a příspěvků v diskuzi, takže doporučuju projet to tam a myslím, že rozhodnutí bude jasné a to neváhat a nakoupit :)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.