MarkettB

cesky-mobil znáte tento e-shop?

Dobrý den. Chci se zeptat, znáte eshop cesky-mobil? Jaké jsou jejich mobilní telefony? Kvalita?

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju se podívat na Heuréku na recenze – http://obchody­.heureka.cz/ces­ky-mobil-cz/recenze/
Asi bych se tam nebál něco koupit

Další odpovědi
anonym

Asi nerozumím dotazu – domníváš se, že tento (nebo i jiné) e-shop si nechávají vyrábět speciální ´várky´ telefonů??
___
Jinak – s tímto shopem nemám osobní zkušebnost, alemají několik výdejním míst (kde si můžeš zboží přebrat osobně) a mají i zelenou linku – takže si nějaké konkrétní podrobnosti můžeš telefonicky (zdarma) ověřit/zjistit.

Broukk

Dobrý večer. Já bych se tam taky nebála nic koupit. Nakupovala jsem tam sice naposledy asi před rokem, ale všechno bylo ok=)

Dominickaa

Jak řekl Bedy, tak na Heurece si můžeš přečíst zkušenosti a názory ostatních. Stejně tak si tam zavolat a pozeptat se, jak to u nich funguje s reklamacema, opravama atd. Mě se líbí, že mají několik výdejních míst a tudíž nemusím platit za poštovné. A z čeho mám já nejvězší raodost je tohle: http://www.cesky-mobil.cz/splatky/ . to že si můžu koupit tablet či telefon na splátky, je pro mě, jako studentku hodně velká výhoda.

Broukk

a ještě doplním, že pokud tomu moc nevěříte, tak heuréka je fakt solidní portál a je tam několik recenzí a příspěvků v diskuzi, takže doporučuju projet to tam a myslím, že rozhodnutí bude jasné a to neváhat a nakoupit :)