BeruškaSedm.

Červeno hnědá skvrna na kalhotách

Mám 13.let,a vcera mě bolelo břicho.Pak jsem si všimla že tam na kalhotách červeno hnědou skvrnu. Menstruace nemám.
Doplňuji:
Už mám asi X té kalhotky :'( nevím co to je,na malé jsem byla a myslím,že je to Ok,ale od té doby ..od včerejších 11h. Až do tedka jsem nebyla na velké.

Odpovědi
zjentek

když to říkáš takhle, tak bude těžký vypátrat, odkud to pochází ..a neuklouzla jsi na psím hovínku?

Nevíteto?

Jsi si jistá, že si fakt nedostala menstruaci? Já bych řekla, že jo. Vem si tampon/ vložku, nebo máš možná průjem… ☹