Avatar uživatele
ang.

Černání nechtů? co to znamená?

Doplňuji:
děkuji za odpověd,ale zrovna včera jsem byla na pedikůře a paní mi řekla,že mykoza to není,ta vypadá jinak a taky by to strašně smrdělo což u mě to ne nesmrdí a mám to postupně to černání nechtů,tak díky zatím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ang.

Zajímavá 0 před 5067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak já budu střílet od boku

Tak je to neuropatie,babička měla polyneuropatii a černaly jí nehty a odlupovaly se jí,kromě teda spousty dalších nepříjemných příznaků.

Né,určitě zajděte k lékaři…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

To může mít řadu různých příčin.Mě te´d momentálně napadá mycóza nebo vám nehet "zčerná"v důsledku poranění,kdy se pod nehtem objeví hematom a nehet ztmavne.V obou případech zajděte na chirurgickou ambulanci.Pokud vás nehet bolí a nelze to vydržet,tak ještě dnes.Pokud se jedná o dlouhodobější problém a nijak vás to neomezuje,tak hned v pondělí ráno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN. NAPROSTO SOUHLASÍM S MARTINOU1.NE­ODKLÁDEJTE LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ!!!ZDRAVÍ ZAJ-PO
Doplňuji:
PANÍ ANG.PLÍSEŇ NEMUSÍ VŽDY PÁCHNOUT A PEDIKÉRKA NENÍ LÉKAŘ.NECHTE SI PROSÍM PORADIT A ZAJDĚTE SI S TÍM NA KOŽNÍ,NEBOJTE SE NEHTY VÁM TRHAT NEBUDOU,ALE LÉČENÍ TRVÁ,NEŽ NEHTY ODROSTOU ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vecernice

Podle mě vůbec nemusí jít o onemocnění přímo nehtů,ale může se jednat i o nějakou interní záležitost.Je nutné to vyšetřit lékařem.

před 5067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirina57

černání nechtů ??? chodili jste do školy? odkdy se píše nechty? vždy jen nehty, 1 nehet
a ještě to napíšete sem, to je hrůza

před 5067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

už jsem tu potkal horší chyby. Lidi prostě nečtou, v tom to je.

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví