Černání nechtů? co to znamená?

Doplňuji:
děkuji za odpověd,ale zrovna včera jsem byla na pedikůře a paní mi řekla,že mykoza to není,ta vypadá jinak a taky by to strašně smrdělo což u mě to ne nesmrdí a mám to postupně to černání nechtů,tak díky zatím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak já budu střílet od boku

Tak je to neuropatie,babička měla polyneuropatii a černaly jí nehty a odlupovaly se jí,kromě teda spousty dalších nepříjemných příznaků.

Né,určitě zajděte k lékaři....

Další odpovědi:

Bronzový

To může mít řadu různých příčin.Mě te´d momentálně napadá mycóza nebo vám nehet "zčerná"v důsledku poranění,kdy se pod nehtem objeví hematom a nehet ztmavne.V obou případech zajděte na chirurgickou ambulanci.Pokud vás nehet bolí a nelze to vydržet,tak ještě dnes.Pokud se jedná o dlouhodobější problém a nijak vás to neomezuje,tak hned v pondělí ráno.

DOBRÝ DEN. NAPROSTO SOUHLASÍM S MARTINOU1.NEODKLÁDEJTE LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ!!!ZDRAVÍ ZAJ-PO
Doplňuji:
PANÍ ANG.PLÍSEŇ NEMUSÍ VŽDY PÁCHNOUT A PEDIKÉRKA NENÍ LÉKAŘ.NECHTE SI PROSÍM PORADIT A ZAJDĚTE SI S TÍM NA KOŽNÍ,NEBOJTE SE NEHTY VÁM TRHAT NEBUDOU,ALE LÉČENÍ TRVÁ,NEŽ NEHTY ODROSTOU ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Diskuze k otázce

Bronzový

vecernice

Podle mě vůbec nemusí jít o onemocnění přímo nehtů,ale může se jednat i o nějakou interní záležitost.Je nutné to vyšetřit lékařem.

jirina57

černání nechtů ??? chodili jste do školy? odkdy se píše nechty? vždy jen nehty, 1 nehet
a ještě to napíšete sem, to je hrůza

Zlatý

quentos

už jsem tu potkal horší chyby. Lidi prostě nečtou, v tom to je.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.