Pokročilý

Čemu nemůžete odolat?

Čemu nemůžete odolat? Něco co máte hodně moc rádi a nikdy nad tím neohrnete nos?
Já nemůžu odolat čerstvému umytému ovoci. Takové jahůdky, hruštičky, nektarinky... Mňam mňam :)
Doplňuji:
Týká se to čehokoliv, nejen jídla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

čerstvému ovoci jako Vy :{)> taky čokoládě, otáčení se za krásnými ženami... a neodolám ježdění na scrabblové turnaje, i když bych to letos z hlediska kvalifikace na mistrovství republiky už nepotřeboval :{)> někdo si řekne, můžu to hrát doma přes internet - ale ten vám turnajovou atmosféru a všudypřítomný adrenalin nevynahradí.

Další odpovědi:

Stříbrný

Svlečené ženské a jejímu svádění.

Bronzový

Maso a čokoláda.

Bronzový

Jabka, špenát, ananas, kiwi, hořká čokoláda, kakao, čaje a spoustu dalších jídel, ale kdyby se to jídla netýkalo, tak pár lidem nemůžu odolat, protože pro ně mám zkrátka nevysvětlitelnou slabost.

Zlatý

V místech s malým světelným smogem pohledu na jasnou noční oblohu.
Všemu ostatnímu se odolat dá.

Zlatý

dobremu caji ...kvalitni kave ..a prijemne spolecnosti z jidla hlavne masu ...:D..

Zlatý

trom veciam:
cigarete "pred" a cigarete "po".

Zlatý

na sádlíčku smažené vepřové kotletce
s hranolkama, hromadě majolky k tomu
čerstvá okurka s rajčátky a nakrájená
syrová cibulka, ale čemu neodolám je
pohledu mladým mužům ve městě-kdyby
mě tak jeden z nich pozval na takový bezva
oběd například i ze zmrzlinou a sklenkou
vína :D

Stříbrný

Nemůžu odolat starožitnictví, vydržela bych tam hodiny, zrovna tak antikvariát a pak ještě hrabáky, no to je něco pro mě, potom metalové koncerty a taky komorní koncerty, nějaký super kvarteto, nebo tak, dobrý filmy a zas šmejdění po starejch půdách, kde jsou úplný poklady, všechno předělám, přešiju, obrousím, přemaluju, syn se mě ptá "Naco je ti zas tenhle špinavej krám?" A když příjde příště, tak řekne "Jéé, kdes to koupila, to je bezvadný"..

Pokročilý

Mým zvířatům, hrášku, malinám, rybízu, ostružinám + asi miliardě dalších věcí :D Také mám velmi ráda vlky.

Zlatý

Nemohu odolat květinám. Když vidím tu nádheru, tak si je prostě "musím" koupit. Nebo natrhat na louce. :-)

Oblíbené hudbě nebo filmu ,focení a v jídle brambůrky ,čokoláda a saláty ať zeleninoví bramboroví nebo těstovinoví a sýry těch bych se užrala =)

Mojí Terince ale asi myslíš jídlo takže zmrzlina a chipsy :D

Zkoušel jsem ohrnovat nos nad různými pokrmy, ale nepovedlo se mi to. Takže neohrnu nos nad zapalovačem, ten hezky křupe, nad asfaltem z chodníku, menší talířky, sešity a noviny. A když chci ušetřit nějakou korunu, sním pecku z broskve, počkám 3-4 hodiny než vyjde ven, to se pozná podle charakteristického zvuku klepnutím o mísu, omyji a znovu sním.

Zdroj: http://magazin.libimseti.cz/li festyle/8754-divna-dieta-pojid ani-houbicek-na-nadobi

Pokročilý

Z toho "nezákladního" jídla se dokážu zříct snad čehokoli... ale u bílé Studentské by mi to asi dělalo větší problém...

Bronzový

Nemohu odolat pohledu do krásných dívčích očí a tataráku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.