sesednizkola

Čeho byste se nejvíce obavali před nástupem do vězení?

Slysel jsem, ze kazdy kdo prijde do vezeni jako novacek dostane od ostatnich silene pres hubu. Pokud se umi prat a na cimre ho nepreperou, tak ho pak stejne dokope cela chodba. Chodi to tak pry vsude, potvrdil mi to nekolikrat v ruznych veznicich vezneny recidivista, nasilnik a alkohlik z okoli. je to pry takovy vstupni ritual, asi aby kazdy hned vedel mezi jake pitomce prisel. Z tohoto ritualu bych mel asi obavy. Pak bych asi nevedel, jak tam preziju bez holek.

Odpovědi
anonym

také jsem slyšel, že v kriminále je to hustý a ty co znám a byli tam, tak se nenapravili, takže to tam tak hrozné nebude. nakonec se tam naučili navíc to, co neuměli

anonym

… bez holek bys přežil, oni by s tebe nějakou udělali. 🙂

zelí

Zainvestuj do mýdla s provázkem.

marci1

Uzavřeného prostoru.

konemy

Chystáte se snad vykrást banku?

No, já bych se bála všeho. Hlavně stravy, protože jím nejraději čokoládku, žížečky a salámek

bavario

Natržených kachlí

Kryšpín

Měl bych obavu až se vrátím, zda bude vládnout ješte trojkolka, růžově-svato-koblihová