Čápi s mákem a Šéfka

Ahoj,

poradí mi někdo kde stáhnout díly Šéfky a Čápů s mákem? ¨

Přes torrent to neumím a nebo nechce to někdo uploadnout na ulozto.cz?

díky mára

Nejlepší odpověď
Elk

Anonym zřejmě potřebuje poradit od pana Dr. Cimického. Tohle předse nikdo rozumný sledovatr, nebo dokonce dát na uložto. V krajném případě to jde natočit na video – DVD rekordér.
Upřimnou soustrast…

Další odpovědi
SajmonModer

Na uloz.to máš první díl šefky i některé díly s Čápi s mákem.

lola

Dá se na to kouknout zpětně,na stránkách televize,která to vysílá. Stahoval by si to jen blázen!!!