Kaxx

Canon vs Nikon

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Canon

Nenapíši protože mám doma Canon a protože dobře vypadá, ale protože
Canon má u kompaktů kvalitnější obrazový výstup. U zrcadlovek je to tak fifty, fifty s mírnou převahou Canonů.

Další odpovědi
ondra07

Nikon

Ještě si tu mohla dát možnost: ani jedno :)
Protože máme doma digi foťák Canon, vždycky šel v pohodě a tedka prostě nejde, nevím, co s tím je :) Takže proto volím spíše Nikon :) Uvažuju o jeho koupi, navíc jsem teď viděl reklamu na jeho nový model a nevypadá to špatně :)

HelpMine

Nikon

Heřman

Nikon

obecně NIKON je (nejznámější) značka.