Avatar uživatele
anonym

Čaj v nemocnicích

Nevíte někdo náhodou, z čeho se dělá čaj v nemocnici? To je nějaký granulát nebo mají nějaký „velký sáček“?

To jsou 2 granuláty jeden sladký a druhý hořký nebo je jeden hořký a dává se do něj cukr?

Proč vaří i hořký čaj? Přece ho můžou osladit diabetickými sladidly nebo při některých „nemocech“ se musí pít čaj hořký?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? 1popelka1 před 4989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

Obojí je správně. Granulovaný i sáčkovaný. To, že jsou to vyvařené ponožky, jsou kecy.
A samozřejmě některé nemoci vyžadují čaj hořký.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Ve většině nemocnicích,kde jsem měla možnost stážovat se vaří už pouze čaj granulovaný.Při cenách cukru to vyjde levněji.V našem ústavu děláme Nestee čaj s různými příchutěmi a hořký čaj se vaří ze sáčků a nesladí se proto,protože náhradní sladidla nejsou vůbec tělu prospěšné a je to v uvozovkách jed.Diabetici by se měli naučit jíst věci přirozeně neslazené a ne s náhradními sladidly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Japonci by vám dali,kdyby jste jim osladila čaj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Ono hodně zálleží na tom kdo čaj vaří. Jsou sáčky na větší množství cc 5 deka čaje. po několika minutách se mají vyndat. Ale záleží po jednom uvaření co se se stím udělá.
Většinou se používají dokud z toho jde nějaká barva pak to leží den dva v kuchyni než to chytne plíseň.Podle toho to má chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

je na to norma,a větší část směsi je bilinkový,musí vyhovovat všem nemocným,nesmí zacpávat a nesmí se nadměrně vylučovat,protože většina čajů je močopudných

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Většinou je to takový velký sáček a říká se tomu „peřina“.Tam,kde jsem ležel já.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
verka

Pro oskara: Japonci by nám to osladili, kdyby museli být v našich nemocnicích.

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek