Pokročilý

Čaj v nemocnicích

Nevíte někdo náhodou, z čeho se dělá čaj v nemocnici? To je nějaký granulát nebo mají nějaký "velký sáček"?

To jsou 2 granuláty jeden sladký a druhý hořký nebo je jeden hořký a dává se do něj cukr?

Proč vaří i hořký čaj? Přece ho můžou osladit diabetickými sladidly nebo při některých "nemocech" se musí pít čaj hořký?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Obojí je správně. Granulovaný i sáčkovaný. To, že jsou to vyvařené ponožky, jsou kecy.
A samozřejmě některé nemoci vyžadují čaj hořký.

Další odpovědi:

Bronzový

Ve většině nemocnicích,kde jsem měla možnost stážovat se vaří už pouze čaj granulovaný.Při cenách cukru to vyjde levněji.V našem ústavu děláme Nestee čaj s různými příchutěmi a hořký čaj se vaří ze sáčků a nesladí se proto,protože náhradní sladidla nejsou vůbec tělu prospěšné a je to v uvozovkách jed.Diabetici by se měli naučit jíst věci přirozeně neslazené a ne s náhradními sladidly.

Stříbrný

Japonci by vám dali,kdyby jste jim osladila čaj...

Stříbrný

Ono hodně zálleží na tom kdo čaj vaří. Jsou sáčky na větší množství cc 5 deka čaje. po několika minutách se mají vyndat. Ale záleží po jednom uvaření co se se stím udělá.
Většinou se používají dokud z toho jde nějaká barva pak to leží den dva v kuchyni než to chytne plíseň.Podle toho to má chuť.

Pokročilý

je na to norma,a větší část směsi je bilinkový,musí vyhovovat všem nemocným,nesmí zacpávat a nesmí se nadměrně vylučovat,protože většina čajů je močopudných

Stříbrný

Většinou je to takový velký sáček a říká se tomu "peřina".Tam,kde jsem ležel já.

Diskuze k otázce

Bronzový

verka

Pro oskara: Japonci by nám to osladili, kdyby museli být v našich nemocnicích.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.