Caj,ktery je u Vas ten nej.....

U mne zeleny (LISTKY)bez cukru.A kdyz si hi mam osladit tak medem,ale malokdy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já také piji čaj ráda, ale střídám je podle nálady a chuti. Zelený si chci vychutnat v klidu, černý spíš na snídaní a v poslední době mi zachutnal babiččin ovocný čaj. V každém případě volím raději o trochu "dražší", ale o to kvalitnější. Jemču a podobné smetí už nikdy. Ty kvalitní ani nemám potřebu doslazovat.

Další odpovědi:

Zlatý

černý s citrónem. Vynikající je též jasmínový; piju povětšinou neslazený, ale když už, tak jak říkáte, medem.
Doplňuji:
To Holčička: fakt Ti na HNAČCE nezáleží? Lepší překlep jsem snad nezažil, a že už jich mám pěknou sbírečku ;{DDDDDDDDD

To neber jako výsměch, ale poděkování za příležitost k zasmání od srdce - takhle dobřew jsem se dlouho nepobavil.

Zlatý

Já mám taky ráda zelený. Pro lepší chuť si někdy do zeleného čaje hodím kolečko citronu ;o)

Zlatý

Zeleny caj s troskou medu,nebo angl.snidanovy,ale rozhodne bez mleka.

Zlatý

Chutnájí mi ovocné od Liptonu, sypané zelené, například Jasmínový je dobrý. Občas si dám i anglický černý s cukrem a citronem.

Zlatý

Silný černý čaj bez sladidel s mlékem.

Černý,silný s trochou cukru.Dobré jsou angl. čaje.

Bronzový

Mám ráda ovocný s přísměsí(vanilka, smetana, koření) od Pikwiku

Bronzový

Tak protože já jsu odjakživa "čajová" tak u mě vede zelený nebo bílý s jasmínem. Ten opravdu nemá chybu.

Bronzový

Čaje to je moje.V létě vlažný,v zimě horký.Mám ráda angl.sypané,zelené a všechny bylinkové.

Bronzový

Mě chutnají čaje Pickwick a sladím taky medem, hlavně v zimě.

Pokročilý

Já mám nejradší ovocné čaje se špetkou cukru.A na hnačce mi nezáleží.
Doplňuji:
značce

Bronzový

Čaje piju všechny.V zimě si nejraději dělám mateřídouškový z vlastnoručně nasbírané a usušené mateřídoušky.A cvrknu si do něho trošku slivovičky.To je dobrůtka.

U mne jasně vede zázvorový s medem a citronem. Čerstvý zázvor nastrouhám - l lžička a a zaliju 1 l vody, lžíce medu a jeden citron, a v zimě na vás nevleze žádná nemoc.Dokonce má i hubnoucí účinky -zahřívá

Zlatý

já mám ráda mátový čaj a taky zelený čaj

Bronzový

Já mám nejraději úplně klasický černý čaj, bez cukru a nijak nedochucovaný. Musí být ale opravdu kvalitní, nejlépe sypaný.

Já moc čaj nepiju ale občas mám chuť a dám si buď pickwick a nebo černý čaj. Medem nesladím, jenom cukrem.

Pokročilý

Anglické čaje mám nejradši, ale radím nepřidávat do čaje mléko, jelikož to způsobuje vředy žaludku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.