Meropa

Cafeform, hubne se po něm, vrací peníze?

Máte někdo zkušenosti s výrobkem ze stránek http://www.ca­feform.cz ?

Opravdu vracejí peníze?

Nejlepší odpověď
Dobroslav

V inzerátu se píše o přítelkyni z Francie, přitom tato doména není ve Francii registrovaná, u nás zaregistrovaná teprve v 07/2011, více na
http://whois.do­maintools.com/ca­feform.cz

Zdroj: whois.domainto­ols.com/cafefor­m.cz

Další odpovědi
Džanička

Nevím jestli vracejí peníze, ale rozhodně bych neutrácela peníze za tyto přípravky na hubnutí.. To si radši za těch 43 Kč denně, kupte nějaké zdravé jídlo, ovoce, zeleninu, apod.. Nevěřím, že někdo zhubne, po nějakých tabletách, čajích, sirupech apod.. Ono je lepší jíst méně, cvičit, třeba jen rotoped, nebo běžící pás, kde nemusíte zrovna běhat, ale vyjít si na něm na procházku.. Já sama mám nadváhu 40 kilo, a radši se budu hýbat, (už to mám vyzkoušeno, cvičení apod, a dvě kila dolů, každý měsíc, to je slušné) než cpát někomu peníze za nějaké nevyzkoušené pochybné přípravky..