Lul

Bývá po marihuaně opravdu „žravá“?

Slyšela jsem od různých lidí, že po vykouření jointa mají hrozný hlad. Zajímá mne, jestli je to opravdu pravda a proč? Co to vyvolává?

Nejlepší odpověď
Awe

Pravda to je…Není to ani tak hlad jako chuť a člověk dokáže zezřat snad vše.Já bych tohle předepisoval pipkám co mají anorexii

Další odpovědi
klumprt

Nejsem si jistý, ale myslím, že to vyvolává ta marihuana v tom jointu 🙂

Taky je to dobré, když má člověk doma jenom nějaké méně populární nebo obtížně kombinovatelné potraviny. Např. rýži, hořčici a sardinky.

jáára

ne hlad, ale chutě. co to vyvolává přesně nevím.