ivzez

Bylo nutné smazat otázky z kategorie pracovního práva, pracovní neschopnosti a pracovních úrazů?

V posledních dnech tu zmizelo pár otázek z výše uvedených kategorií. Možná, že některá neměla na konci otazník, ale jinak nic neporušovaly.

Ocenila bych, kdyby se mazající před smazáním otázky zamyslel, jak by se cítil on, pokud by potřeboval v němčem poradit, a někdo by mu opakovaně mazal otázky.

Jak to vidí ostatní?
Doplňuji:
Vím, že se tu mažou otázky (někdfy i jenom odpovědi),
ale ve většině případů o nic nejde.
U tohoto člověka mi přišlo, že hledá pomoc
(ty otázky měly určitou návaznost) …

Zjentku, právě proto, že právu každý nerozumí,
je tato rubrika užitečná …
(Ale Vy si jen děláte blegraci, že?)

Nejlepší odpověď
anonym

Je to trapné,když to mazal smaže jen proto,že tam chybí otazník.
To už zavání posedlostí a nemá to v makovici asi v pořádku.
Furt se tu ohánět kodexem a řešit prkotiny.
Tazatel potřebuje nutně poradit a setká se smazáním své otázky.
Myslím,že dost lidí to tady potom odradí sem vůbec chodit.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Vposledních dnech tu zmizelo hodně otázek nejen v těchto kategoriích.

Mazal se nezamyslí, on totiž nemyslí, jen maže a maže a maže:-(((
Doplňuji:
Zjentku i ten odkaz na zákon je užitečný, spousta lidí ani neví, v jakém zákoně má hledat.

gecco

Jak to vidí ostatní?
Nevím…
___
Jak to vidím já…
Třeba dneska jsem odpovídal na otázku ohledně (ne)pracovního úrazu.
3×… 3X…!!!
Jo – tazatel nenapsal na konci otázky otazník a celá ta věta měla do otázky daleko. Na druhou stranu tazatel v ´nadpisu´ shrnul fakta a jeho zájem/dotaz byl zřejmý…
Podle mne bylo naprosto zbytečné jeho ´otázku´ mazat…
___
Ovšem – mazal tuto situaci, zřejmě, hodnotí jinak, než já…

Otázkou – v tomto kontextu, je, zda se onen mazal vlastně zajímá o potřeby tazatelů a nebo je jeho prioritním zájmem nějaké přesvědčení o vlastní ´neomylnosti´…

anonym

Ne, nebylo to nutné. Takové dotazy zde patří, aby ti znalí práva, poradili co dělat při svízelných situacích. Já si myslím, že ivzes je znalá, protože když čtu její odpovědi a ty nejsou nikým mazány (chválabohu) , mám pocit, že to je paní JUDr.

zjentek

já to vidím tak, že bych celou kategorii právo a zákony smazal ..proboha svatýho kdo dneska rozumí právu? A nahradil bych to potřebnějšími kategoriemi- spodní prádlo, hmyz a paraziti, kutil a zahradník, muži a shopping ;p
Doplňuji:
legraci- jak se to vezme. Některý kategorie zoufale chyběj a co se práva týká, ruku na srdce, kdo tady umí účelně poradit? Leckdo se možná dokáže rozepsat o všeobecným právu, ale co konkrétní kauzy? Vy jste tady snad viděla jiná řešení, než jsou odkazy na zákoníky?

anonym

Já dlouhodobě už nejsem hoden pro komfortní služby vymazanců,děkuji.
Doplňuji:
Sice jsem už ze ZŠ dobrých 20 let free,ale pravopis můžu prý také.