dust8

Bylo by složité zde na odpovědích přidat u možnosti editace otázky i změnu přiložené fotky re-uploadem obrázku znova?

Třeba u této otázky viz odkaz níže se mi fotka která byla na ploše uložena na výšku v otázce nakonec ukázala na šířku, čímž vypadá divně a nelogicky. Kvůli obrázku, který bych správně otočil a vyznačil třeba i detail co tam přesně myslím pro elkona. (Ono je to tam zřejmé i tak, prostě ta mezera uprostřed dveří kde se kryje levá a pravá strana tak je focena část od kliky ke stropu a je vidět že ta mezera nelícuje dohromady ale je tam malé vůle. A kvůli nemožnosti editovat obrázek jeho znovu nahráním obrázku (fotky) je ta otázka teď taková o ničem?

Viz otázka ke které toto patří tak jsem nyní zkusil otočit v malování fotku o 90 stupňů doprava a jsem zvědav jestli se to teď podaří uploadnout a vidět správně a ne na šikmo. Přidal jsem tam zelené šipky na to místo kde je vidět ta úzká mezera kudy proudí studeno. Spodek dveří od kliky dolů fotit nemusím tam žádná mezera není a dveře těsní ok.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-upravit-dvere-u-garaze-ktere-jsou-krapet-ohnute-od-kliky-smerem-nahoru-a-mini-skvirou-tahne-dovnitr-mraz-at-tesni
Kdyby to šlo jen uploadnout znovu třeba jen k té možnosti editace otázky. Vždyť to nemůže být zas tak náročné sem dát?

Odpovědi
elkon

No aspoň tak, ale ta fotka by měla být podle reality, to znamená svisle. Z jakého jsou vrata materiálu? Pokud je to nějaký kov, bylo by možné vrata trochu ohnout zpět, ale sám to neuděláš. Trochu pootevřít, dole zajistit třeba nějakým hranolem proti nějaké překážce, uprostřed někde nad klikou vložit třeba menší špalík (např. silný 4–5cm) a pak nahoře na vrata citlivě zatlačit. Zkoušet to vícekrát opatrně, dokud se křídlo nesrovná. Je to běžná praxe. S plastem to spíš nepůjde, zřejmě by to bylo výrobou, nebo špatnou montáží.