Byli jste stastnejsi v detstvi , nebo v dospelosti. ? Nebo je to " vyrovnane " ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"Jednou je líp, jednou je hůř, jednou jsi nic, jednou jsi král."

Proto je nutné ve vším se smířit a vydat se dál, i když ...

U mě to bylo jako v refrénu písně, kterou zpívá Jiří Korn ...

Další odpovědi:

Zlatý

Štěstí to je neměřitelný pojem. Někdo si myslí, že je to super baba (chlap), jiný auto, dům, dovolená a jiný, že se dokáže ráno postavit na nohy a večer, že zhodnotí, že druhým ten den nedal moc práce s péčí o něj.
Pokud je někdo pesimisicky naložen, tak obtížně napíše, že byl či je šťstný.

Zlatý

Život každého z nás probíhá jako sínusovka.Dobře to vystihují slova z písně pana Wericha,"jednou jsi dole,jednou nahoře".A dost možná,že i to štěstí,závisí na tom,ve kterém bodě této sínusovky se člověk narodí.Jestli při vzestupném,nebo naopak.Ale,ať už je to jak chce.dětství jsem měl šťastné,stejně jako,mládí,a teď je fajn i v důchodu.Takže,normální život,se vším všudy.Nakonec to vždy dopadne stejně.Na dobré věci vzpomínáme,ty špatné si "nepamatujeme". Život je jen náhoda,tak proč si ho neužít. :-))

Dětství jsem měla nádherné,bezstarostné,což jsem si uvědomila mnohem později.Povinnosti dospěláka,vychovat děti,zajistit jim vzdělání,to takový bájo nebylo,pohodičku mám zase teď před důchodem.Jenže budu ještě schopná si uvědomit jestli jsem si ho vychutnala?Bydlíme blízko hranic s Německem a tam žije jeden strejda,jak ho potkám,nebudu vědět v tu ránu nic.

Zlatý

Šťastný jsem celý život i když byl jak na horské dráze,ale o tom to právě je.

Zlatý

V dětství jsem byla dítě. Se vším všudy, s radostmi, obavami i dětskými starostmi.
V dospělosti jsem si prožila velice šťastné momenty, ale i velmi smutné události. Ta zoufalá období jsou naštěstí již minulostí, teď jsem "happy" :-)
Těžko se to porovnává, ale řekla bych, že jsem byla docela spokojené dítě, ale dospělost si vychutnávám tak nějak intenzivněji... Jinak to porovnat nedokážu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.