Bronzový

Byli jste někdy u psychologa?

A pomohl vám vyřešit váš problém?
Doplňuji:
Miroslave, já to myslela vážně - protentokrát!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Byl před a chvílí jsem se vrátil. Trvalo to dlouho než jsem mohl jít. Furt brečel a nakonec ho stejně odvezli.
Doplňuji:
Ne nebyl protetokrát. Stejně nevěřím, že by mi pomohl.

Další odpovědi:

Zlatý

Se sebou ne, ale s dítětem ano, posuzoval povahové vlastnosti a různými metodami přišel na to, k čemu inklinuje, zjistil, že není technický typ, ale má sociální cítění, tak že vybírat školu v tomto zaměření doporučoval.

Zlatý

Ne, zatím nebylo třeba. :-)

Zlatý

zatím jsem u něj nebyla

Bronzový

Zda-li toto vezmeš jako odpověď, nebyl ale chystám se k psychiatrovi, jelikož to teď nervově nezvládám, v mladém věku mě začínají chytat deprese..:))

Zlatý

chodíval jsem tam pravidelně, vždy mi velmi pomohla.

Zlatý

Některej problém jo, některej ne. Kdysi, když jsem byla celkově hodně nemocná, na mě poslali psychiatričku a dodnes jsem nepochopila, o co jí šlo :) Snažila se mě odnaučit mou příšernou nesnášenlivost až hysterii z cizího chrápání - což se jí samozřejmě nepovedlo :))
Jindy mi konzultace s psycholožkou pomohla. Nešlo o to, že by mi řekla, co dělat, co si myslet a jak věci brát, na to jsem moc paličatá, spíš mi dala něco jako rozhřešení - že je naprosto normální, co se mi dělo v hlavě a že si některý věci nemusím vyčítat, což jsem měla tendenci dělat. Pomohlo mi to se prohrabat celou situací bez zbytečnejch výčitek, který to ještě zhoršily.
Takže to určitě moc záleží na problému a hlavně na psychologovi...

Diskuze k otázce

anonym

Uklízíte rádi?

Bronzový

Mili @

ale pomohl, Mir., pomohl...
já tam byla dneska a poradila mi co a jak...
ona vidí věci nezaujatě.

Zlatý

Terryle

Přesně, vidí to nezaujatě. A mám pocit, že vám třeba může poradit úplně to samý, co vám raděj kamarádi nebo co si vlastně i říkáte sama... ale od psychologa jakožto odborníka a člověka, kterej se potkává denně s lidma, co mají spoustu problémů, to berete jaksi vážněji.

Zlatý

BEAES

Určitě pomůžou, rozeberou člověka, řadu věcí vysvětlí, za pár let bude mít každý toho svého, jako obvoďáka!

Bronzový

Mili @

No jo, na mně se toho poslední dobou sesypalo docela dost, od přiblblé kolegyně, kterou milují oba šéfové, takže když udělá chyb jak máku, nic se neděje, ale to by bylo na dlouho--- a teď se rozešel s mou dcerou po 7 letech kluk, takže je hotová, atd., atd.....
a ta psycholožka mi fakt poradila, jak řešit problémy, které zmůžu, a které prostě neovlivním, kdybych se rozkrájela!
Je super a i ten její klid má na člověka vliv!!!!

Zlatý

Terryle

přesně, s tím klidem máte pravdu... A ono bohatě stačilo, když ta moje občas utrousila jen tak mimochodem o zkušenostech s lidma, kterým někdo blízkej spáchal sebevraždu... to jsem se pak chytala za nos, co to vlastně řeším :o/

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.