Avatar uživatele
YlesMoyles

Byli jste někdy svědky fyzického napadení na veřejnosti? pomohli jste oběti?

často už jsem viděl, jak někdo někoho dost brutálně mlátí (i v přesile), a lidé okolo jen přihlíželi anebo šli uplně pryč..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Byla. Muž mlátil ženu a cizí muž se jí chtěl zastat. Žena ho napadla slovně s tím, co se jim do toho plete. (!) .-(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, ale byl jsem tehdy ještě malej a dotyční byli na jednoho v přesile, tudíž bych byl prd platnej. Maminka tehdy jako jediná ze svědků jednala – šla na radnici zavolat policii. Dodnes nevím, jak to dopadlo (obávám se, že než policie dorazila, byli ti „hrdinové“ pryč).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jednou jsem byl svědkem hádky kluka a holky. Označoval ji hodně nevybíravými výrazy. Když vytáhl nůž, měl jsem už ruku na pistoli (pod sakem), ale naštěstí začal bodat do lavičky, na které seděli. Alespoň jsem se došel zeptat holky, jestli je všechno v pořádku, že můžu zavolat policii. Řekla že ano a já neměl času nazbyt, tak doufám, že v pořádku všechno nakonec bylo.

Nabídnout pomoc považuju za samozřejmé, ale spasit celý svět nemůžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ano a ano…

BTW – …„často už jsem viděl“… – a co´s dělal ty???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Svědkem jsem byl několikrát, dvakrát jsem v situaci jeden na jednoho pomohl. Nejsem sebevrah, do bitky s přesilou bych nešel, zavolal jsem policajty.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

nejsem gecco, takže NE a NE, ono se to nevyplatí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
YlesMoyles

to gecco: schválně jsem to tam nepsal :) ..v pár případech sem začal řvát (a hlavně i na lidi kolem) jestli je tohle normální a na utočníka/y že volám policii ať přestane/ou a byl klid.. v případě kde byl utočník sám a nebyl pro mě zas tak velkou hrozbou jsem ho odtrhl.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek