Avatar uživatele
•adulinkqq•

Byli jste někdy na táboře? Na jakém?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 299 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, byl jsem na různých táborech nejméně 50krát.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ano, byl. Jako táborník asi desetkrát, jako vedoucí nejméně 30 x.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Ano, ale až jako praktikant, oddílový vedoucí a skupinový vedoucí. Byl to tábor na horách zaměřený na turistiku. Dodnes to považuju za nejlépe strávené prázdniny. Lituju, že mě na tábory neposílali rodiče jako dítě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano, před mnoha lety na junáckém, rád na to vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tábor (v časoch dnes hanených t,j,50–70 roky) bolo miesto, kde sme, rovnako ako naši predchodcovia a pokračovatelia, získavali prvé skúsenosti života v prírode, Z neplavcov sa stávali plavci, mestskí flákači sa menili v znalcov prírody, pri túrach sa menili na Indiánov, bádateľov, cestovateľov, prieskumníkov a získavali návyky života v spoločnosti podobne postihnutých. Jednoducho „maminčin Mazánek“ aj „vykrádači hrobiek“ tam strácali svoju pôvodnú (mestskú) identitu a z „Ja“ sa stávalo „My“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne, na prázdninách jsem byl vždy u babi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nikdy a nemyslím si, že by mi to chybělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jo, ale jenom s velkým T. Nespletl jsem předložku, i když v tom jihočeském jsem jako cyklista byl také mockrát.
Podle evangelia se tam měl Ježíš proměnit a jeho učedníci z něj byli u vytržení a chtěli se tam usadit.: ..... Když se modlil, výraz tváře se mu změnil a jeho šat oslnivě zbělel. A hle, rozmlouvali s ním dva muži – byli to Mojžíš a Eliáš.....
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/T%C3%A1bor_(ho­ra_v_Galileji)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek