TLW

Byli jste někdo v londýnském středověkém muzeu hororu a hrůzy London Dungeon ? Nevíte, zda se tam může fotit ? Děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Ano, muzete.

Zdroj: http://www.lon­dondungeonhire­.co.uk/FAQ/pho­tography.htm

Další odpovědi
anonym

Osobne ne , ale hledala jsem na nemeckych strankach a dala do prekladace , tak snad i tak to pomuze. -iv-
Von:Deutsch▼Nach:Tsc­hechisch▼

Übersetzung von Deutsch nach Tschechisch

Dříve pak to opravdu začíná, „legitimní“ pózovat pro fotografii dosud. Člověk se musí ležet na lešení, další návštěvník dostane sekerou v ruce lisované, s níž může simulovat hlav. Tyto obrazy jsou pak nabízeny k prodeji na výstupu (ano, víme to z různých zábavních parků, kde se některé mohou být vypalovány v tobogány včetně fotografií).

Jeden z nich to focení za sebou, začne vlastní dungeon. V malých skupinách budete nechat na tmavé stěny. Tam můžete některé temné kapitoly dějin s Londýna
Xperience, např. mor, mučení a popravy, obléhání, nebo velký požár, který zničil téměř středověký Londýn. Pořádá je celý první exponáty, jako jsou starověké mučícími nástroji, na druhé straně, prostřednictvím filmů textů, atd. Také herci, kteří představují jakékoliv trestné nebo tak něco, „mučení“ návštěvníka. Herci jsou také velmi aktivní v procesu – je součástí skupiny navštěvující nějakém obskurním trestné činnosti (např. sodomie * g *) a odsouzen soudcem. No, pro někoho, kdo byl vybrán tak, jak „vůdců“, který již může být trochu trapné.

Jeden z vrcholů London Dungeon je pravděpodobně jakýmsi „Blood River“ bude jako na zvýšenou pozornost před nástupem do lodi, že lidé nemají problémy se srdcem, vysoký krevní tlak, atd., by mělo jít taky.

Dalším vrcholem má představovat oheň středověkého Londýna. První z nich je multimediální prezentace ilustrující historii ohně. Pak přijde čistě herec zaútočil a křičel, že bude hořet a že musí okamžitě opustit místnost, takže vše uteče přes místnost s diskotékou v simulovaném požáru oblaku kouře a světelné efekty jsou zastoupeny plameny.

Ale největším lákadlem bude pravděpodobně v oblasti, kde pojednává o Jacku Rozparovači. Umístění orgánů byly upraveny pro toto a herečky hrají roli prostitutky v Londýně 19. Století, zprávy o strach z člověka, který zabije její kolegové.

Na konci cesty, si pak můžete najít obchod se suvenýry a restaurace.