Ryboun

Představujete si to tak někdy?

Víte kolikrát si představuju v bytě zeměpis tak třeba: kuchyně je evropa a koupelna je třeba oceán rozumíte a naše okno je byt který je u moře a stahujete u pobřeží rulety, potom když zavíráte dveře zavíráte je protože od norska táhne polární zář a navíc když odpočíváte tak se z okna venku na vás někdo dívá z afriky, nebo když mám batoh tak se mi ztrátí a hledám tak vím určitě že ho mám v severní francii v pokoji a aby tak spadl do kanálu la manche do záchodu a potom jste ho našli pod květinami pod tatrami protože květiny jako hory. Potom jdete odpočívat ale venku z okna se na . jen jako jsou tatry a správné místo je jaderské moře předsín ale tam je zase moc kufrů a tak. Dále když jdete například pro jablko tak zakopnete o láhev okurek sardinii a jablko když ho máte spadne do říma a všecko se potopí v láku a z toho budou druhé pompeje a vypadá to jako by soptil vesus a právě z toho ty druhé pompeje. Tak co představujete si to tak někdy? a jak?

Je třeba obdivovat nápad pana Skupy a rozhovor Spejbla a Hurvínka ve scénce Spejblův zeměpis, nikoliv fantazii autora otázky.

Když se mu scénka zalíbila, měl uvést, že se jí inspiroval a nevydávat nápad za svůj.
annas

Odpovědi
Tw!st

Já psychotropní látky neužívám, ty by si s tím měl ale také brzdit…

Rokio

Máš zajímavé myšlení a bujnou fantazii. Takhle si moje obydlí ale nepředstavuji. Představuji si však, že moje jazykové dovednosti odráží hodnost ninjů z japonského anime Naruto. V současnosti bych byl střední ninja.

Kepler

Tedy, tvoji fantazii obdivuju, pokud není syntetická. Tak daleko jsem nikdy nedošel, ale musí to být zábavné. A to jsem si vždycky myslel, že mám představivost. A to i jako autor sci-fi.

Drap

Ne, nikdy si to takto nepředstavuji

kapka

To nebude bujna fantazie, ale spis inspirace Spejblem a Hurvínkem. ;)) To ma být jako nějaká zkouška, kdo to pozná? Tak já jo no. :D

zjentek

Přesně takový prostředí nám kdysi vytvořili v práci, aby se tam líbilo ..i jednotlivé dveře popsali, abych nezapomněl, v kterým koutě světa se nacházím.

Nuk nuk

Mám sice asi hodně bujnou fantazii, ale až takhle si „předělávat“ bydlení, to mě ještě nenapadlo. Ačkoliv, Pompeje máme doma dost často i bez fantazie.

led

Kto bol niekedy malým dieťaťom, dokázal svojim pohľadom vidieť aj to, čo tí dospeláci považujú za neuveriteľné, neskutočné a vymyslené a blúznenie a…
Ozaj, bol niekto z vás malým dieťaťom?
… niektorí sme si svoje vidiny a sny prenášali celý život a odkladali na staré kolená, pre ďalšie pokolenia malých detí.