Klára K.

Byli byste rádi, kdyby se to zavedlo jinak a už by se neposunoval čas?

Byli byste rádi, kdyby byl jen ten zimní čas (který je, jak jsem slyšela, ten „správný“) ?
Nebo jste spokojeni s tím, jak to je?

Nejlepší odpověď
gecco

Jiná odpověď

Je mi to úplně jedno…
😉

Další odpovědi
anonym

Vyhovuje mi to tak, jak to je

Vyhovuje mi to,jak to je,.

.anezka.

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

Agneta

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

wendyX

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

anonym

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

Moje biohodiny byly nastavené na ten správný čas. Tím posunováním se mi rozhodí spánek! Už aby EU ten nesmysl dala do pořádku!

suaeda

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

Doplňuji:
Jsem pro navrácení původního stálého času. Dva týdny po změně času zejména ze zimního na letní mi dělá problémy. Pravidelně se ráno vzbouzím, aniž bych musel mít budík. Při změně na letní čas se sám nevzbudím a budík mi vytrhne z krásného snu. Začátek dne pak nestojí za nic.

Frogman

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

cliwe

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

Front

Chtěl(a) bych, aby se to změnilo, je to nepřirozené

Emefej

Vyhovuje mi to tak, jak to je